Інформація
  • Переглядів: 1157
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 25-10-2013, 13:56
25-10-2013, 13:56

Свято осені в Глибоцькому професійному ліцеї

Категорія: Навігація / Новини

Осінь багата своїми дарами, вдягає дерева в різнобарвне вбрання, чарує запахом осінніх квітів, заворожує танцем обпалого листя.
24 жовтня 2013 року в Глибоцькому професійному ліцеї відбулося свято осені та конкурс краси «Міс Осінь». Захід розпочав директор ліцею Микола Макаревич, який привітав всіх присутніх зі святом та побажав учасницям віри у власні сили та перемоги. 
В конкурсі взяли участь учениці ліцею – найкращі представниці навчальних груп. Журі, до складу якого входили Анжела Гулько – заступник директора з навчально-виховної роботи, Марія Ірина – голова методичного об’єднання викладачів природничо-математичного циклу, Юля Бойчук – соціальний педагог, Марина Сидоряк – представник Ради учнівського самоврядування, визначало найчарівнішу, найталановитішу, найніжнішу. 
В першому конкурсі-візитці дівчата представили себе в національних костюмах, розповіли про свої захоплення та мрії у віршованій формі. Під час дефіле у діловому стилі конкурсантки розкрили себе як бізнес-леді. Ретельно і гармонійно підібрали одяг та аксесуари, підкреслюючи свою неповторність та унікальність. У третьому конкурсі учасниці показали глядачам свої таланти, довели, що відмінно вміють куховарити, вишивати, співати, танцювати, декламувати вірші та володіють перукарським мистецтвом. 
Родзинкою свята стало дефіле дівчат у вечірніх сукнях.
Журі конкурсу було складно обрати найкращу серед найкращих. Однак за результатами голосування «Міс Осінь» Глибоцького професійного ліцею обрано Карчу Катерину, І віце-міс – Райлян Христану, а ІІ віце-міс – Зайчиковську Олену. Всі учасниці конкурсу нагороджені грамотами, цінними призами та квітами.
У заключному слові Анжели Гулько – заступника директора з НВР звучали вітання переможницям та учасницям. Вона підкреслила, що незалежно від результатів конкурсу всі дівчата є найкращими, найталановитішими, найгарнішими і кожна з них заслуговує на корону королеви.

Свято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеїСвято осені в Глибоцькому професійному ліцеї

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (14)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше