» » » Інформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму
Інформація
  • Переглядів: 1897
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 22-10-2013, 12:41
22-10-2013, 12:41

Інформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму

Категорія: Навігація / Новини

17 жовтня 2013 року на базі Великокучурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для керівників гуртків ЦДЮТ туристсько-краєзнавчого напряму на тему: «Модель виховання гармонійної особистості засобами туристсько-краєзнавчої роботи».
На семінарі були розглянуті основні аспекти організації туристсько-краєзнавчої роботи та їх роль у формуванні гармонійної творчої особистості дитини. Крім цього визначені основні завдання діяльності керівників туристичних гуртків на 2013-2014 н.р.
Про вплив туристичної роботи на розвиток особистості дитини розповіла методист ЦДЮТ Унгурян Т.М.. Керівник гуртка «Географічне краєзнавство» Гаврилюк Т.І. представила присутнім на спільне обговорення презентацію «Туристичні походи - особлива форма оздоровлення та всебічного розвитку молоді».
Керівник гуртка «Велосипедний туризм» Кіс А.В. провела відкрите гурткове заняття «Практичні заняття зі спортивного туризму та їх вплив на фізичний розвиток учнів. Техніка руху при подоланні дистанції «Фігурне володіння велосипеду». Керівники гуртків мали змогу продемонструвати свої можливості з фігурного водіння велосипедом.
За круглим столом відбулося обговорення організації та проведення традиційних районних туристичних змагань, конференцій та визначені завдання підготовки до рейтингових обласних туристсько-краєзнавчих заходів на 2013-2014 навчальний рік.
Інформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямуІнформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямуІнформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямуІнформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямуІнформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямуІнформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямуІнформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напрямуІнформація про проведення семінару-практикуму для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Грудень 2019 (33)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (66)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше