» » » Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»
Інформація
  • Переглядів: 2007
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-10-2013, 13:08
21-10-2013, 13:08

Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

18 жовтня 2013 року, у столиці України м. Києві  в приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, відбулася заключна частина Загальноукраїнської громадської акції «Флагмани освіти і науки України».

Це 5 ювілейне видання про переможців щорічного конкурсу, проведеного серед управлінь освіти і науки, галузевих об’єднань, вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів.

Треба відзначити, що до цьогорічного видання ввійшло всього 8 професійно-технічних закладів України, в тому числі 3 – з Чернівецької області. Серед делегатів від Чернівецької області – керівники професійно-технічних навчальних закладів: Орися Цимбал – директор Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, Савелій Одайський – директор Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки, Володимир Гула – директор Вищого професійного училища № 24 м. Заставни Чернівецької області. Перелічені заклади нагороджені Грамотою за вагомий внесок у розвиток освіти та виховання підростаючого покоління, нагрудним знаком «Флагман освіти і науки України» та пам’ятним виданням «Флагмани освіти і науки України».

У номінації «Ветерани праці» до пам’ятного видання ввійшла Симонова Лідія Миколаївна, колишній директор Чернівецького професійного ліцею сфер послуг, Заслужений працівник освіти України.

Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»Загальноукраїнська громадська акція «Флагмани освіти і науки України»

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше