» » » Тиждень англійської мови у Вижницькій гімназії
Інформація
  • Переглядів: 2242
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-10-2013, 10:31
21-10-2013, 10:31

Тиждень англійської мови у Вижницькій гімназії

Категорія: Навігація / Новини

Проведення тижня англійської мови стало вже доброю традицією у Вижницькій гімназії. Цього року учні теж очікували, що ці кілька днів будуть цікавими і запам’ятаються надовго.

Тиждень пролетів, як одна мить. Нестандартні уроки, брейн-ринги  та змагання між класами, розв’язування кросвордів і ребусів – все це робить опанування іноземної мови більш захоплюючим, допомагає зацікавити дітей у вивченні цього непростого предмета. Окрім традиційних речей, за ініціативою вчителів кафедри англійської мови багато заходів приурочених тижню іноземної мови було проведено вперше.

 Саме такою подією був конкурс "Chance” який вперше проводиться у Чернівецькій та Івано-Франківській областях. За умовами конкурсу учні, які стануть переможцями отримають можливість виграти стипендію на безкоштовне навчання протягом одного року в одному з університетів Європи або Канади. Ми дуже сподіваємося, що такими переможцями стануть наші талановиті гімназисти. Варто згадати, що учні Вижницької гімназії щороку беруть активну участь у спільній американсько-українській програмі FLEX і вже шість гімназистів – фіналістів мали нагоду навчатися протягом року в американських школах. До речі, цього року учениця 7 (11) класу Анастасія Сенчук (вчитель Н.Й.Сенчук) як переможець програми навчається м. Хьюстон штату Техас , а учень 5 (9) класу Даниїл Марчук (вчитель Ю.Я.Кіцул) пройшов у півфінал конкурсу.

Вже два роки поспіль у Вижницькій гімназії працює волонтер Корпусу Миру США Ден Томпсон, який дуже багато робить для того, щоб гімназистам було цікаво вивчати і спілкуватися англійською мовою. В рамках тижня англійської мови, наші учні мали можливість щодня вивчати нові пісні або грати в американські ігри на подвір’ї школи під час флеш-мобу, який проводив наш американський вчитель.  

Не менш важливим моментом тижня було визначення  шляхом учительського голосування Учня тижня – бралися до уваги успіхи гімназиста з вивчення усіх предметів, а особливо англійської мови, активна участь у шкільних заходах, ставлення до навчання. Таким титулом було нагороджено ученицю 7 (11) класу Євгенію Наконечну.

Кожен день був насичений подіями, однак, напевно, найбільше запам’ятається як учням так і вчителям останній день тижня. Перший урок скликав дітей до класів, однак їхніми вчителями стали наші найстарші гімназисти. Метою цього нестандартного уроку було залучити старшокласників до педагогічної практики та вдосконалити навички спілкування англійською мовою. Експеримент виявився вдалим і ефективним як для учнівського так і педагогічного колективу. Учні 7 (11) класу ретельно готувалися, показали неабиякі знання і творчість. Вони чудово справилися з завданням провести урок англійської мови.  Це був прекрасний досвід мовної практики, самоврядування, цікавих ідей. В цей же час усі вчителі-предметники теж відвідали урок, де вони виступили у незвичній для себе ролі – студентів. Містером Томпсоном був проведений майстер-клас з вивчення англійської мови для всіх вчителів школи. Заняття було надзвичайно цікаве, насичене активною працею і добрим позитивним настроєм. Англійську з захопленням вивчали всі – і ті хто вперше мав такий мовний досвід і ті, хто вчив цей предмет багато років тому.  

Тиждень англійської мови завершено. Завтра будуть нові уроки і нові цікаві заходи. На наступному тижні у Вижницькій гімназії відбудется семінар для вчителів англійської мови області, учасників курсів підвищення кваліфікації. 

Тиждень англійської мови у Вижницькій гімназіїТиждень англійської мови у Вижницькій гімназіїТиждень англійської мови у Вижницькій гімназіїТиждень англійської мови у Вижницькій гімназіїТиждень англійської мови у Вижницькій гімназіїТиждень англійської мови у Вижницькій гімназіїТиждень англійської мови у Вижницькій гімназіїТиждень англійської мови у Вижницькій гімназії

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2019 (71)
Жовтень 2019 (149)
Вересень 2019 (128)
Серпень 2019 (94)
Липень 2019 (65)
Червень 2019 (137)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше