» » » Відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації
Інформація
  • Переглядів: 1132
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-10-2013, 09:43
21-10-2013, 09:43

Відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації

Категорія: Навігація / Новини

 

18 жовтня, за участі голови районної державної адміністрації Василя Ткачука, відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації.

Засідання колегії проводила Т.І.Тирон, заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, голова колегії.

На порядку денному розглянуто такі питання:

«Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2013/2014 навчального року та осінньо-зимового періоду», доповідала Т.І.Тирон, заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

«Про організацію роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму в загальноосвітніх навчальних закладах району, доповідала Г.Д.Чевюк, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

«Про підсумки оздоровлення та організація відпочинку школярів влітку 2013 року», доповідала Т.І.Тирон, заступник голови-начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

«Про стан організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Вижницького району», доповідала А.В.Зварич, методист РМК, завідувач РПМПК

Підводячи підсумки розгляду всіх питань колегії, Т.І.Тирон наголосила на важливості всіх питань, без яких не може якісно функціонувати навчальний заклад, тому рішення, прийняті колегією, повинні виконуватися керівниками навчальних закладів. На наступній колегії, за дорученням Тетяни Іллівни, керівники навчальних закладів будуть звітувати про хід виконання цих рішень.

В.М.Ткачук дав оцінку роботи галузі освіти району в цілому та відзначив, що освіта розвивається у правильному напрямку. Є багато позитивних напрацювань, досягнень. Разом з тим, є ще ряд питань, невирішених проблем, над якими треба працювати. Це зміцнення навчально-матеріальної бази, покращення контролю керівниками навчальних закладів за дотриманням правил техніки безпеки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. Ці питання неодноразово, наголосив Василь Миколайович, розглядались на спільній колегії райдержадміністрації та районної ради. Керівникам районних служб дано ряд доручень щодо надання практичної допомоги освітнім закладам по усуненню недоліків. Голова райдержадміністрації звернув увагу директорів на їх персональну відповідальність за організацію роботи навчального закладу, а районна державна адміністрація буде і надалі приділяти значну увагу питанням розвитку освіти.

За результатами колегії прийняті відповідні рішення. Після колегії проведено нараду з керівниками навчальних закладів, за наслідками якої дано ряд доручень.

Відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністраціїВідбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (21)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше