• Дата: 18-10-2013, 12:34
18-10-2013, 12:34

Змагання кросменів

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

16 жовтня 2013 року у парку «Жовтневий» проведено змагання ІУ обласних Спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІУ р.а., ХІІ обласні Спортивні ігри серед студентської молоді ВНЗ І-ІІ р.а. та обласна Спартакіада серед учнівської молоді ПТНЗ.

В особистій першості серед жінок ВНЗ ІІІ-ІУ р.а. на дистанції 1000 м. перша та друге місце вибороли студентки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича  Титко  Тетяна та Білава Марія, третє місце здобула Будько Ілона (Буковинський державний фінансово-економічний університет). Серед чоловіків на дистанції  2000 м. призерами змагань стали студенти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (Мартенюк Ігор – І місце,Корчак Максим – ІІ місце, Бота Іван – ІІІ місце).

У загальнокомандному заліку чемпіонами стали студенти Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича,  друге та третє місце розділили команди Чернівецького торгівельно-економічного інституту КНТЕУ та Буковинського державного фінансово-економічного університету.

Переможцями серед юнаків в командному заліку ВНЗ І-ІІ р.а. стали:

І місце – Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету;

ІІ місце – Чернівецький педагогічний коледж ім. Ю.Федьковича;

ІІІ місце – Кіцманський технікум  Подільського державного аграрно-технічного університету.

Чемпіонами серед дівчат стали студентки Чернівецького медичного коледжу БДМУ, друге та третє  місце відповідно зайняли студентки  Чернівецького педагогічного коледжу ім. Ю.Федьковича та. Кіцманського технікуму  Подільського державного аграрно-технічного університету

У змаганнях обласної Спартакіади серед професійно-технічних навчальних закладів І місце серед юнаків виборола команда будівельного професійного ліцею. Друге та третє відповідно професійний ліцей залізничного транспорту та професійний ліцей автомобільного сервісу.

Серед дівчат призові місця розподілились наступним чином.

І місце – вище професійне училище № 3;

ІІ місце – професійно-технічне училище №8;

ІІІ місце – вище професійне училище радіоелектроніки.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної адміністрації.