Інформація
  • Переглядів: 1042
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-10-2013, 15:19
16-10-2013, 15:19

Інтрига на змаганнях з футболу

Категорія: Навігація / Новини

З 7 по 11 жовтня поточного року проведено ІV обласні Спортивні ігри з футболу серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а.

Змагання пройшли напрочуд цікаво, видовищно та інтригуюче. Несподіванка сталася вже під час жеребкування, адже, у ІІ-гу групу ввійшли найсильніші команди вузів області (Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету, Буковинський державний медичний університет та Буковинський державний фінансово-економічний університет).

Фаворитом змагань вважалася команда Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, яка укомплектована найбільш досвідченими та підготовленими гравцями. Про те, у першій зустрічі з майбутніми медиками вона несподівано поступилася з рахунком 0 : 1. У рівній боротьбі студенти медуніверситету зуміли переграти команду Буковинського державного фінансово-економічного університету з рахунком 2 : 1 і потрапили до фіналу.

Не менш інтригуючим були футбольні баталії у першій групі, де команда приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» зуміла переграти майбутніх економістів з Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (2:1) та студентів із Чернівецького факультету національного університету «Харківський політехнічний інститут» (1:0).

У матчі за ІІІ місце команда Чернівецького торговельно-економічного інституту  Київського національного торговельно-економічного університету у напруженій боротьбі з рахунком 2:1 перемогла студентів Харківського політехнічного інституту.

У фінальному двобої зустрілися<a href="http://ryazan.pomogatel.ru/calculator/">оплату работы няни</a> команди студентів приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» та Буковинського державного медичного університету.

Чемпіоном ІV обласних Спортивних ігор вперше стала команда студентів медуніверситету, яка перемогла Буковинський університет з рахунком 3:0.

Всіх призерів змагань  нагороджено кубками та дипломами відповідних ступенів.

За підготовку команди-переможця викладача Буковинського державного медичного університету М.М.Андрійця нагороджено грамотою обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Переможці змагань спільно сфотографувалися на згадку.

Провідний спеціаліст                                                    В.В.Садовой

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше