» » » На Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтва
Інформація
  • Переглядів: 1530
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-10-2013, 10:24
16-10-2013, 10:24

На Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтва

Категорія: Навігація / Новини

14 жовтня 2013 року на Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтва. Адже, виховання патріотизму та привернення уваги до розвитку українсько – державних відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда загальнолюдських цінностей, демократичних принципів державного устрою, розвиток потреби в постійній руховій активності, цінування власного здоров’я, підготовка учнівської молоді до служби в українській армії, формування культури здорового способу життя є важливою ланкою виховання підростаючого покоління. У всіх навчальних закладах проведено святкові лінійки, тематичні ранки, зустрічі з представниками громадськості. Зокрема, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведено:

- змагання допризовників, у яких брали участь 23 загальноосвітніх навчальних заклади. Перемогу виборола команда Вижницької гімназії. Друге місце – Іспаська ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце розділили Мигівський НВК та Коритненська ЗОШ І-ІІІ ст. – тематичний захід « Наша слава українська не вмре , не загине» біля символічної могили борцям за волю України. У заході брали участь заступник голови - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Т.І.Тирон, міський голова О.Г.Чепіль, голова районного товариства «Гуцульщина» В.Г.Марчук, голова районного товариства політв’язнів та репресованих О.Г.Анич.

У рамках свята була проведена посвята в козачата п’ятикласників Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст, Вижницької гімназії, Вижницької ЗОШ-інтернату, Чорногузівської ЗОШ І-ІІІ ст., Черешенської ЗОШ І-ІІІ ст., Виженської ЗОШ І-ІІ ст. , а допризовники Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст. та НВК «Берегометська гімназія» урочисто виголосили клятву допризовників.

Тетяна Іллівна у своєму виступі підкреслила , що 14 жовтня - День українського козацтва, День Української Повстанської Армії . Тому символічними є клятва і козачат і допризовників, які сьогодні щиро обіцяли служити народу України, жити і боротися за славу України. Вона разом із допризовниками вручила булави курінним, як символ приналежності до козацтва та побажала ім. через усе життя пронести горде звання – громадянина України.

З вітальним словом на заході виступив міський голова О.Г.Чепіль, який зазначив, що з кожним роком збільшується кількість учнів, які беруть участь у патріотичних святах, на яких рясно засіваються зерна патріотизму, зерна любові до рідного краю, зерна відповідальності за родину.

 Учасники дійства разом із настоятелями Свято-Михайлівської церкви та Свято-Дмитріївської церкви помолились за героїв України, які боролись за її незалежність.

Святковий настрій учасникам заходу та й усім присутнім дарували козачата та хор територіального центру з обслуговування непрацездатних одиноких громадян ( кер. В.М.Василіка)

Учасники свята були сповнені натхнення і переконливою вірою блищали дитячі оченята козачат та й допризовників, що ми справжні патріоти, справжні захисники Вітчизни, що ми борці за незалежність України ми найкращі, бо ми – небайдужі до своєї долі, до долі своєї Вітчизни.

Свято вдалося на славу. Зерна патріотизму вмілими руками організаторів заходу рясно засіяні, і доброю мудрістю та відповідальністю проростуть в майбутньому.

Л. Ковалюк, методист відділу освіти

На Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтваНа Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтваНа Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтваНа Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтваНа Вижниччині проведено ряд заходів, приурочених 71-й річниці утворення УПА та Дня українського козацтва

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (55)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше