» » » День художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка
Інформація
  • Переглядів: 973
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 15-10-2013, 16:18
15-10-2013, 16:18

День художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка

Категорія: Навігація / Новини

10 жовтня 2013 року з нагоди святкування Дня художника України у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка відбувся тематичний вечір для студентської молоді, який підготували та провели студенти ІІІ курсу відділу «Дизайн середовища» (куратор – Буйвідт О.В.).
В актовій залі, де зібралися викладачі та студенти, панувала урочиста та святкова атмосфера. З вітальним словом звернувся до всіх присутніх директор коледжу Козубовський Дмитро Онуфрійович.
У творчій, веселій та дружній обстановці проходили різноманітні мистецькі конкурси, вікторини, виступи та майстер-класи, у яких брали участь не тільки студенти, а й викладачі. Саме під час різноманітних вікторин та творчих конкурсів студенти продемонстрували високій рівень професійних умінь і навичок. 
Дуже цікавою і змістовною була і розважальна частина, у якій активну участь взяла команда КВК закладу.
Подібний захід святкування Дня художника став вже традиційним, адже він органічно поєднав у собі радість від процесу творення із радістю від процесу навчання творенню.

День художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.ШкріблякаДень художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.ШкріблякаДень художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.ШкріблякаДень художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.ШкріблякаДень художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.ШкріблякаДень художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.ШкріблякаДень художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.ШкріблякаДень художника у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В.Ю.Шкрібляка

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (12)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше