» » » День українського козацтва у Кельменецькому професійному ліцеї
Інформація
  • Переглядів: 906
  • Автор: Moderator
  • Дата: 15-10-2013, 09:59
15-10-2013, 09:59

День українського козацтва у Кельменецькому професійному ліцеї

Категорія: Навігація / Новини

У жовтні кожного року, відбувається урочисте відзначення Дня Покрови Пресвятої Богородиці (Дня Українського Козацтва) у Кельменецькому професійному ліцеї. І символічним, мабуть, є те, що саме у цей день до нашого закладу завітали представники Чернівецької обласної організації ВГО «Ніхто крім нас», яка створена на основі ідеології – єдинство і братство. Невеличка візитна картка допомогла запрошеним скласти враження про життя у нашому закладі.

Учні з неймовірним позитивом, щирістю та цікавістю зустріли гостей. Адже цього літа деякі наші вихованці мали змогу відпочивати на базі оздоровчого табору в с. Репужинці Заставнівського району та взяли участь у військово-спортивному зльоті «Ніхто Крім Нас». Окрім оздоровлення, здобуття навичок життя в гармонії з природою, учні вчилися бути єдиною командою, брали участь у спортивних заняттях зі скелелазання; початкової військової підготовки; заняттях з історії України, краєзнавства, психології, національно-патріотичного виховання; брали участь у майстер-класі з рукопашного бою.

Своїми враженнями від відпочинку у таборі поділились учні В.Макаринська, А.Пастух та Ю.Лупол, а їхню розповідь супроводжували яскраві фото літнього відпочинку.

А від імені педагогічного та учнівського колективу директор ліцею вручив подяку представникам організації «НКН» за організацію літнього оздоровлення наших учнів та вагомий внесок у виховання підростаючого покоління. В свою чергу голова організації Ю.М.Ковалець подякував за теплий прийом, коротко  розповів про ВГО «Ніхто крім нас» та висловив побажання на тісну співпрацю з метою патріотичного виховання молоді, популяризації здорового способу життя та занять спортом. Величезного позитиву додали грамоти та подарунки, які отримали від організації учні, які прийняли участь у літньому військово-спортивному зльоті «Ніхто Крім Нас».

А завершилася зустріч показовими виступами гостей, членів Чернівецької обласної організації ВГО «Ніхто крім нас».

Гадаємо, що цю зустріч всі присутні запам’ятають надовго, адже такі заходи створюють свято і гарний настрій. 

День українського козацтва у Кельменецькому професійному ліцеїДень українського козацтва у Кельменецькому професійному ліцеїДень українського козацтва у Кельменецькому професійному ліцеїДень українського козацтва у Кельменецькому професійному ліцеїДень українського козацтва у Кельменецькому професійному ліцеї

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше