» » » у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"
Інформація
  • Переглядів: 1033
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-10-2013, 15:49
11-10-2013, 15:49

у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

10 жовтня у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники". Під звуки вальсу почесно запросили першокурсників разом із керівниками груп в актову залу училища. Радісні та усміхнені, із очікуванням чогось нового й цікавого, учні займали свої місця.

Зі словами привітання до учнів звернувся директор училища Савелій Одайський: – «Шановні першокурсники! Дорогі друзі! Тепер ви можете вважати себе учнями Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки. Позаду – батьківський поріг, попереду – ціле життя, вірні друзі, досвідчені викладачі, професійні майстри виробничого навчання, добрі вихователі… Знайти своє місце в житті, бути завжди людиною — це ваша найсвятіша мета. Не забувайте, що ви вчитесь для того, щоб розум і серце віддавати людям і рідній нашій Україні».

Першокурсники із гідністю представили свої групи та виконали домашнє завдання: підготували емблему та девіз своєї групи. Плідна співпраця з керівниками груп дала змогу продемонструвати їхні творчі здібності, таланти та згуртованість учнівського колективу.

Першокурсники постали перед педагогічною та учнівською громадою дотепними, співочими, зуміли продемонструвати справжній колорит буковинського танцю. Найурочистішим моментом було зачитування присяги першокурсників та вручення директором училища посвідчення першокурсника.

Свято пройшло на єдиній хвилі урочистості та піднесеного настрою. Від сьогодні для першокурсників розпочинається "тернистий шлях до сяючих вершин науки". На них чекають учнівські будні, просторі аудиторії та майстерні, труднощі здобуття знань і радість пізнання.

у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов урочистий захід "Посвята в першокурсники"

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше