» » » Відбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації
Інформація
  • Переглядів: 1517
  • Автор: Moderator
  • Дата: 11-10-2013, 15:07
11-10-2013, 15:07

Відбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 11 жовтня 2013 року, за участі заступника голови – керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Петра Реви, відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

У ході засідання голова колегії – директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер наголосив керівникам районних органів управління освітою на тому, що кожен з них повинен зайняти принципову позицію у своїй роботі. «Ви маєте з усіма своїми проблемними питаннями ознайомлювати районне керівництво, просити у них допомоги та підтримки у вирішенні тих чи інших питань. Ви, в першу чергу, повинні відстоювати систему освіти», – наголосив Михайло Йозефович.

На порядку денному було розглянуто «Про стан підготовки закладів освіти області до нового 2013/2014 навчального року та осінньо-зимового періоду», доповідала начальник групи моніторингу системи освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області Світлана Прінько.

Вона наголосила на тому, що всі навчальні заклади області готові до початку навчального року. Зокрема, підписано акти готовності навчальних закладів представниками Держтехногенбезпеки, СЕС та членами районних та обласних  комісій.

«З метою якісної і своєчасної підготовки навчальних закладів області до нового навчального року та опалювального сезону в області передбачено понад  29 млн. грн., станом на 8 жовтня поточного року профінансовано 27,2 млн. грн., що складає (93,8%) із запланованих», – констатувала Світлана Іванівна.

У контексті даного питання директор Департаменту наголосив на тому, що необхідно навести порядок, в прямому розумінні цього слова, у навчальних закладах: прибрати території, підвальні приміщення та горища.

Директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Григорій Білянін доповів «Про стан науково-методичного супроводу ІППОЧО і навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах області».

За його словами діяльність обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти включає:

реалізацію концепції розвитку Інституту; вирішення науково-методичної проблеми Інституту; науково-дослідну, науково-методичну, навчально-організаційну роботу структурних підрозділів Інституту; організацію, координацію науково-педагогічних досліджень установ освіти і навчальних закладів.

Варто зазначити, що в Інституті оптимізовано форми навчання за продовжуваністю навчання та за наповнюваністю груп. А саме, – організовано 4 нових варіанти проведення курсової перепідготовки вчителів:

- двопрофільні курси для педагогічних працівників, які викладають  два предмети тривалістю три тижні (108 год) інтегровані курси які об’єднують навчальні програми з декількох предметів тривалістю три тижні (108 год);

- курси за індивідуальною формою навчання для вчителів, які викладають декілька предметів;

- дистанційної форми підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, які мають категорії  «спеціаліст І категорії», «спеціаліст вищої категорії» та для вчителів усіх категорій, яким присвоєні звання «старший вчитель» та «вчитель-методист»;

- очно-дистанційної форми для педагогічних працівників, які мають категорію  «спеціаліст вищої категорії» та для вчителів усіх категорій, яким присвоєні звання «старший вчитель» та «вчитель-методист».

Окремо варто зазначити, що проводиться ліцензування нових напрямків освітньої діяльності курсів підвищення кваліфікації, зокрема інженерно-педагогічних працівників ПТНЗ.

Важливу увагу Михайло Бауер приділив розгляду питання «Про стан та перспективи розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл області» (доповідав заступник начальника управління фізичної культури та спорту Богдан Вітовський).

«Однією з найважливіших проблем у роботі спортивних шкіл є відсутність належної навчально-матеріальноїх бази. Кожен з на повинен докласти максимум зусиль для того, щоб виправити дану ситуацію.

Спортивні зали шкіл мають працювати зранку до пізнього вечора. Наявна база повинна ефективно використовуватися всіма навчальними закладами. Адже ми не маємо права допустити закриття спортивних шкіл, а навпаки сприяти відкриттю, розвитку та удосконалювати матеріально-технічну базу.

Доцільно наголосити і на підвищенні доцільності відряджень на різноманітні спортивні змагання. Необхідно, щоб поїздки були результативними. Також на контролі питання роботи педагогічних кадрів з данного напрямку. В цьому аспекті дуже важлива атестація тренерського складу», – закцентував увагу директор Департаменту.

Враженням від проведеної колегії поділився і заступник голови – керівник аппарату ОДА Петро Рева. Він відзначив високий рівень підготовки та фаховість проведення колегії.

За результатами колегії Були прийняті відповідні рішення, які після доопрацювання буду розміщені на нашому сайті.


 

Відбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації

Відбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністраціїВідбулася колегія Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше