Інформація
  • Переглядів: 794
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 9-10-2013, 09:01
9-10-2013, 09:01

День працівників освіти на Сокирянщині

Категорія: Навігація / Новини

Жовтень щедрий на осінні барви, дарує нам не тільки золото каштанів і тополь, багрянець горобини і калини, різнобарв’я айстр і хризантем, жовтень дарує нам Свято!
3 жовтня 2013 року в районному Будинку народної творчості та дозвілля відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти за участю представників районної, міської влади, сільських рад, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та делегацій від усіх педагогічних колективів навчальних закладів району.
Привітати освітянську родину прийшли почесні гості:
- Семенюк Артем Олексійович, депутат Верховної Ради України;
- Козак Василь Васильович, голова Сокирянської районної державної адміністрації;
- Горн Сергій Едуардович, заступник голови Сокирянської районної ради;
- Бойко Олексій Сергійович, перший заступник голови районної державної адміністрації;
- Бескупський Петро Петрович, заступник голови районної державної адміністрації;
- Степаненко Любов Іванівна, керівник апарату районної державної адміністрації;
- Рябко Галина Іванівна, начальник управління, молоді та спорту районної державної адміністрації;
- Полонка Анатолій Васильович, голова РК профспілки працівників освіти.
Слова щирих вітань, вдячності за сумлінну працю, за відданість обраній професії лунали на адресу освітян від усіх присутніх гостей на святі. 
Особливими були вітання від народного депутата України Артема Семенюка. 
«Вчителі – це ті, хто працює над вихованням майбутнього нашої держави. Незалежно від того чи Ви є вчитель у школі, чи вихователь в садочку, чи бібліотекар у бібліотеці, покликання кожного із Вас – це виховати людину. Це покликання від Бога, тому бажаю Вам здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці», – сказав Артем Семенюк. 
Приємною несподіванкою для педагогів району стало вручення грошових винагород та подарунків від народного депутата , які він особисто вручив 50 кращим працівникам галузі освіти району. 
Голова Сокирянської районної державної адміністрації Козак Василь Васильович, заступник голови Сокирянської районної Ради Горн Сергій Едуардович привітали та вручили спільні грамоти районної державної адміністрації і районної Ради, грошові винагороди найкращим освітянам.
Начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Рябко Галина Іванівна та голова РК профспілки працівників освіти Полонка Анатолій Васильович нагородили спільними грамотами, грошовими винагородами педагогогів, які досягли значних результатів в роботі.
Особливі слова вдячності в цей день лунали до тих, хто все своє життя присвятив навчанню і вихованню дітей – ветеранів освітянської ниви.
Педагогів району прийшли привітати найменші учасники свята – вихованці Сокирянської гімназії. 
А старшокласники, педагоги навчальних закладів району і вихованці та працівники РЦТДЮ подарували всім присутнім гарні пісні, хореографічні композиції та море квітів і посмішок.
Наприкінці свята ведучі – Доготар Ірина та Гавдюк Роман побажали всім присутнім: «Натхнення! Творчих звершень! Радості від життя!»

День працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на СокирянщиніДень працівників освіти на Сокирянщині

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Березень 2020 (82)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше