» » » День вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки
Інформація
  • Переглядів: 933
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-10-2013, 09:53
7-10-2013, 09:53

День вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки

Категорія: Навігація / Новини

З року в рік у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки є доброю традицію вшановувати почесне звання «Вчитель».

В переддень професійного свята  весь учнівський колектив училища вітав своїх педагогів. Зранку учні зустрічали весь педагогічний колектив квітами. Це було приємною несподіванкою для вчителів. Звідусіль линули  добрі та щирі слова привітань, гарних побажань. Все це створило позитивний та піднесений настрій на весь день.

На великій перерві вчителів чекав ще один приємний сюрприз – виставка експозицій «Осіння казка». Учні, використовуючи природній матеріал проявляли свою творчість, фантазію та майстерність. Кожна експозиція була неповторною, цікавою та оригінальною. Оцінити старання учнів запросили незалежне та компетентне журі на чолі з директором училища Савелієм Одайським. Членам журі було нелегко визначити  кращих із кращих. Але фаворитом  виставки одноголосно визначили експозиції «Осіння романтика» та «Осінній бум» учнів групи №18.  Всі учасники виставки отримають почесні та заохочувальні призи  від учнівського профкому.

Учні, які мають хист в малюванні та складанні віршів або просто хотіли висловити свої побажання педагогам долучилися до створення учнівських газет, які розмістили  у фойє училища. Яскраві, дотепні, самобутні вони милували око  та закликали читати їх знов і знов.

Продовжились урочистості святковим концертом в актовій залі училища. Концертна програма проходила у форматі новин «Вчитель ТВ», в яких було висвітлено цікаві події із життя педагогів нашого училища. А саме: ексклюзивне відео інтерв’ю викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів, результати соціологічного опитування учнів «Викладач очима учнів» та нагородження за визначеними номінаціями, музичні вітання та імпровізований експромт від учнів училища та нагородження працівників учили   

Привітальним словом  до колег та учнів звернувся директор училища С.І.Одайський Святковий наказ з нагоди Дня працівників освіти зачитала Г.М.Писаревська. Урочистим моментом як завжди було нагородження грамотами інженерно – педагогічних працівників училища

Почесними гостями концерту був танцювальний колектив «Неогалактика», який подарував всім глядачам неперевершений танець «Розпрягайте, хлопці коней…». Яскраві костюми, український колорит та майстерність виконання  зробили цей виступ  справнім подарунком для усіх присутніх.  

Музичні вітання від учнів училища Рубан Христини із піснею «Ви для нас вчителі», Тетяни Марусик «Розкажу про Україну та дуету Івана Гончарука та Віталіни Телешецької створили ліричний настрій  та позитивні емоції.

Із впевненістю можна стверджувати, що День вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов на високому рівні! 

День вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектронікиДень вчителя у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше