» » » Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснування
Інформація
  • Переглядів: 1032
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-10-2013, 19:10
3-10-2013, 19:10

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснування

Категорія: Новини / ВНЗ Буковини

Сьогодні, 3 жовтня 2013 року, у Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Георгія Галиця відбулось урочисте зібрання та мистецьке дійство "Низький уклін тобі, наша Alma-mater", призначене 138-й річниці з дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Як зазначив Георгій Галиць, за роки незалежності університет став потужним і престижним класичним вищим навчальним закладом України, стартовим майданчиком для молодих людей, які прагнуть бути освіченими, досягти успіху в житті. І саме у цьому найголовніша заслуга вишу за всі роки його історії, відзначив перший заступник голови облдержадміністрації. «У Чернівецькому університеті завжди панувала творча атмосфера, науковий пошук, формувались характери майбутніх видатних вчених, бізнесменів, дослідників, політичних і громадських діячів», – додав він.

Перший заступник губернатора з нагоди свята вручив викладачам вишу державні нагороди та почесні грамоти обласної державної адміністрації.

Студентів та педагогічний колектив зі святом привітав директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер.

«Я щиро дякую викладацькому складу навчального закладу за підготовку висококваліфікованих фахівців. Чернівецька область посідає п’яте місце в державі за кількістю переможців на Всеукраїнських учнівських олімпіадах і це – заслуга всіх наших освітян. Завдяки такій співпраці освіта Буковини розвивається та досягає нових висот і перемог», – підкреслив Михайло Йозефович.

Директор Департаменту побажав усій університетській родині міцного здоров’я, творчих успіхів та процвітання. Крім того, Михайло Бауер вручив викладачам університету почесні грамоти та нагороди.

У заході також взяв участь голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру, який зазначив, що Чернівецький національний університет це найпотужніший науковий та культурний центр і нехай він процвітає на благо Буковини та на благо держави.

Звісно ж, не обійшлося без святкового концерту, яким порадували публіку аматорські колективи ЧНУ.

Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснуванняЧернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича відзначив 138-у річницю з дня заснування

 

 


 

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2019 (142)
Грудень 2018 (163)
Листопад 2018 (250)
Жовтень 2018 (176)
Вересень 2018 (85)
Серпень 2018 (124)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше