» » » Михайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного свята
Інформація
  • Переглядів: 871
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-10-2013, 19:00
3-10-2013, 19:00

Михайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного свята

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 3 жовтня 2013 року, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника освіти в Сторожинецькому районі.

«Ваш район заслуговує на повагу. У педагогів Сторожинеччини великий потенціал, помітним є той факт, що з року в рік якість освіти покращується. Хочу наголосити на тому, що це не просто слова. Адже Департамент ретельно та систематично слідкує за роботою освітньої галузі району.

Мені приємно повідомити вам, що результатом нашої спільної роботи, є те, що Буковина другий рік поспіль займає почесне п’яте місце у державі за результатами ІV етапу Всеукраїнських учнівських предметів. Я переконаний, що в першу чергу, такі результати є завдяки титанічній роботі наших педагогічних колективів.

Я ніколи не дам ображати систему освіти. Ми сьогодні, навпаки, повинні піднімати свій імідж, створювати навколо нашої системи лише позитивну ауру.

Напередодні свята, за дорученням колегії Департаменту та від себе особисто, хочу привітати усіх працівників освітньої галузі з професійним святом. Нехай Бог нас береже і допомагає у всіх починаннях», – на цьому закцентував увагу в своєму виступі Михайло Йозефович.

Ірина Жижій, начальник Сторожинецького управління освіти, сім’ї, молоді та спорту зазначила, що в районі функціонує 48 загальноосвітніх навчальних закладів, 26 дитячих установ та 6 навчально-виховних комплексів.

Дириктор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер нагородив кращих педагогів Сторожинецького району грамотами та грошовими преміями.

Михайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного святаМихайло Бауер привітав педагогів Сторожинеччини з нагоди професійного свята

 

 

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Январь 2018 (127)
Декабрь 2017 (301)
Ноябрь 2017 (310)
Октябрь 2017 (261)
Сентябрь 2017 (186)
Август 2017 (79)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net