» » » Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладів
Інформація
  • Переглядів: 1188
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 2-10-2013, 17:42
2-10-2013, 17:42

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладів

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні на базі Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології ПТНЗ Чернівецької області.
У засідання взяли участь: О.М.Пономаренко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування та акредитації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; В.І.Сідор, директор Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту; І.М.Ротар, І.В.Чорна, методисти ІППОЧО; Д.К.Данелюк, керівник обласного методоб’єднання; викладачі хімії та біології ПТНЗ області. 
О.М.Пономаренко зазначила: "У викладача професійно-технічного закладу має бути двоєдина мета: надати учням якісну загальну середню освіту та першу професію. Безперервна робота педагога над собою, модернізація змісту, форм і методів роботи, застосування інновацій, творчий пошук – це риси, якими повинен володіти сучасний освітянин. Необхідною умовою є викладання предмета за фахом». 
Олена Михайлівна також назвала основні складові, необхідні для професійного зросту: обов’язкова курсова перепідготовка викладачів, школа молодого педагога, досконале володіння комп’ютером, участь у освітянських конкурсах.
Д.К.Данелюк доповів про планування роботи обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології на 2013-2014 н.р., а також провів аналіз їх роботи за 2012/2013 н.р.
Про особливості організації навчально-виховного процесу, організаційно-методичне забезпечення щодо викладання хімії та біології у 2013-2014 н.р. та роботу з обдарованими учнями розповіли І.М.Ротар та І.В.Чорна, методисти ІППОЧО.
На завершення засідання викладачі прийняли запропоновані рекомендації.

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладівВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладівВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладівВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладівВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладівВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів хімії та біології професійно-технічних навчальних закладів

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше