» » » "Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі
Інформація
  • Переглядів: 964
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-10-2013, 13:50
2-10-2013, 13:50

"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі

Категорія: Навігація / Новини

"У здоровому тілі - здоровий дух!" Ця аксіома відома кожному. Але припустимо, коли "дух" не лише здоровий, а й веселий, бадьорий, завзятий - то це не що інше, як справжній ураган веселощів, щастя, доброго настрою...

Отак було у нас, в Чернівецькому державному комерційному технікумі, на святі Дня здоров'я, яке відбулося у надзвичайно мальовничому і зеленому куточку Чернівців - Музеї народної архітектури та побуту.

До Дня здоров'я готувалися усі: і старшокурсники, і куратори груп, і викладачі, а особливо студенти. Проте найбільш ретельно - першокурсники, адже за давньою традицією ЧДКТ їх мають посвячувати у студенти. Але сумувати чи переживати не було часу нікому. Різноманітні конкурси, розваги, спортивні змагання, концерт та ще й "Родзинка студентського столу" - усе організовувало до руху, до творчості, до праці і до перемог.

Скільки сміху, завзяття, веселого гомону дали присутнім спортивні змагання! Особливо - перетягування линви. Тут навіть куратори (статечні і поважні люди) кричали з усіх сил, підбадьорюючи свою групу.

Найшвидші наші спортсмени-бігуни вигравали естафету. Яка ж то солодка мить перемоги! А міні-футбол - це вже остаточна привілегія юнаків. Тут кожен показує свою зрілість і волю до перемоги. Але парадокс - І курс група ТКД-99 виграли!!! Ура! Гарне поповнення маємо цього року!

А які ж цікаві і веселі конкурси та розваги! Тут студентський парламент попрацював на славу. Це і відомості про свій навчальний заклад (станція "ЧДКТ"), і смішні завдання (станція "Розважальна"), і майстерність нагодувати групу в польових умовах ("Родзинка студентського столу"), й інсценізація казок, екскурсія музеєм і знайомство з минулим свого краю - всього й не перелічиш...

Та справжні таланти відкрилися саме на посвяті у студенти. Кожна група представляла себе піснею, танцем чи сценкою. Дружня підтримка усього студентства окрилювала юних артистів.

Усі чекали магічного магістра наук В.І.Близнюка  і Клятву студента... У кінці всі раділи, розглядали грамоти, ділилися враженнями.

Такі заходи здружують, гартують колектив. І добре, що традиції ЧДКТ живуть, однією з яких є і День здоров'я, і Посвята у студенти.

Інформаційний спортивний вісник ЧДКТ

У спортивно-масовому заході Дня здоров'я активну участь взяло 15 навчальних груп І-ІІІ курсів. Перше місце з міні-футболу зайняла група ТКД-90 (куратор Помирляну Л.О.), з перетягування линви та естафетного бігу - група ВХП-95 (куратор Близнюк В.І.). Переможці нагороджені дипломами та цінними призами.

"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі"Живемо на повну..." або як проходив День здоров'я у Чернівецькому державному комерційному технікумі

  

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше