• Дата: 1-10-2013, 18:11
1-10-2013, 18:11

Успіх юних тенісистів Чернівецької обласної ДЮСШ

Категорія: Навігація / Новини

З 25 по 29 вересня 2013 року  юні тенісисти Чернівецької обласної ДЮСШ змагалися на відкритій першості Хмельницької ДЮСШ з тенісу «Подільська осінь».  В змаганнях взяли участь також спортсмени з  Хмельницького, Луцька, Рівного, Тернополя та Мукачева.

Буковинські тенісисти продемонстрували на цих змаганнях гарну гру та повернулися додому зі спортивними здобутками. Серед юнаків до 10 років учень школи Олексій Каленюк, обігравши всіх своїх суперників, посів І місце. Дві нагороди вибороли наші тенісисти у віковій групі до 12 років:  Вадим Коновчук – срібну, а Богдан Семенюк – бронзову медалі. Вадим та Богдан також стали срібними призерами першості в парному розряді.

Тренуються юнаки під керівництвом тренерів-викладачів Наталії Вілігорської та Юрія Костюхіна.

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо нових спортивних перемог!