Інформація
  • Переглядів: 858
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-10-2013, 09:26
1-10-2013, 09:26

Благодійна акція «Студенти – дітям»

Категорія: Навігація / Новини

«Щоб повірити в добро, треба почати його робити» – такі слова лунали до всіх і до кожного з початку нового навчального року в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки. Саме під цим гаслом 30 вересня 2013 року стартувала благодійна акція, організатором якої виступила Студентська рада коледжу.

30 вересня студенти відвідали Спеціалізований дитячий будинок за адресою Чапаєва, 2 у м. Чернівці. Цього разу волонтери принесли до дитячого будинку засоби індивідуальної гігієни, необхідні для підтримання здоров’я вихованців та пошиті в майстернях коледжу дитячі речі. Адже яскраві, різнобарвні сукні, хустинки для дівчаток та сорочки для хлопчиків віком від 1 до 4 років так необхідні малечі.

Студентів зустріли вихователі та працівники дитячого будинку. Одразу було помітно, що вони прагнуть забезпечити максимум затишку, дати ласку і турботу. Дітки, як завжди, з радістю зустрічали наших студентів.

Разом з подарунками студенти коледжу представили вихованцям розважальну програму. Гарний настрій та хороше самопочуття, турбота і ласка – надзвичайно потрібні дітям…

Студенти отримали запрошення знову завітати до дитячого будинку, були задоволені від того, що подарували радість дітям.

Благодійні акції Студентської ради Чернівецького коледжу дизайну та економіки формують абсолютно новий погляд студентів на благодійність. Благодійність позиціонується як доступна, захоплююча, зрозуміла, прозора і модна діяльність з надання допомоги тим, хто її потребує.

Соціально–благодійний сектор Студентської Ради Чернівецького коледжу дизайну та економіки висловлює подяку усім студентам коледжу, адже саме за їх допомоги стало можливим організувати благодійну акцію.

Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»Благодійна акція «Студенти – дітям»

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше