» » » Відбулася щопонеділкова апаратна нарада Департаменту
Інформація
  • Переглядів: 6930
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-09-2013, 18:40
30-09-2013, 18:40

Відбулася щопонеділкова апаратна нарада Департаменту

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 30 вересня 2013 року, під керівництвом директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера, відбулася традиційна щопонеділкова апаратна нарада.

Михайло Йозефович наголосив працівникам на тому, що необхідно частіше, систематичніше виїжджати в заклади освіти краю: здійснювати огляд методичного та матеріально-технічного забезпечення.

«Ми повинні досконало володіти всією інформацією щодо роботи наших закладів– як загальноосвітніх, дошкільних так і професійно-технічних. Кожен керівник навчального закладу повинен розуміти важливість і всю відповідальність своєї праці, сумлінно виконувати свої обов’язки», – зауважив директор Департаменту.

Михайло Бауер закцентував увагу присутніх на питанні підготовки до опалювального сезону.

За його словами, всі заклади освіти повинні 100% бути готові до осінньо-зимового періоду – «Якщо станом на сьогодні в якихось закладах і є проблеми з опалювальною технікою, то до 15 жовтні все має бути вирішено. Хочу наголосити – якщо у дошкільному чи навчальному закладі температура нижче допустимого – в такому випадку можна запускати опалювальну систему, починати потроху прогрівати приміщення. Адже для нас найголовніше – здоров’я дітей».

Михайло Йозефович повідомив, що прийнято рішення про продовження набору учнів у 8-класи до Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей з сільської місцевості.

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту підкреслив, що дуже важливе питання – це процес збору статистичних даних. За його словами, моніторинговий центр, який працює при Департаменті, повинен високоякісно і точно здійснювати збір та обробку статистичних даних.

Користуючись нагодою, Михайло Бауер привітав виховательку Бабинського дошкільного навчального закладу Кельменецького району з почесним ІІ-им місцем на першому Всеукраїнському конкурсі «Вихователь року – 2013».

Михайло Йозефович окреслив основні завдання на цей тиждень та за результатами наради дав доручення відповідальним працівникам.

Відбулася щопонеділкова апаратна нарада ДепартаментуВідбулася щопонеділкова апаратна нарада ДепартаментуВідбулася щопонеділкова апаратна нарада ДепартаментуВідбулася щопонеділкова апаратна нарада ДепартаментуВідбулася щопонеділкова апаратна нарада ДепартаментуВідбулася щопонеділкова апаратна нарада Департаменту

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше