» » » Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля в м.Києві
Інформація
  • Переглядів: 2001
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-09-2013, 14:48
30-09-2013, 14:48

Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля в м.Києві

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області

27 вересня в м.Києві відбулось розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки України з питання «Впровадження Базового компоненту в дошкільних навчальних закладах. Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти» та відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля. У святковому заході прийняла участь чернівецька делегація у складі директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Михайла Бауера, заступника директора Департаменту Любові Тарангул, голови обкому профспілки працівників освіти і науки Володимира Дудчака, головного спеціаліста Департаменту Ельвіри Дорогової, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Олени Савчук, голови місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Л.А.Колесник, керівників та педагогів навчальних закладів м.Чернівців, Новоселицького, Герцаївського, Заставнівського, Сокирянського, Кельменецького та Вижницького районів.

У рамках заходу його учасники мали змогу  ознайомитися з  експонатами виставки робіт лауреатів ІІ етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Сузір`я талановитих дошкільнят» у номінації «образотворче мистецтво», виставки – ярмарки дидактичних посібників, розвиваючих ігор та видань з питань дошкільної освіти.

Учасники делегації щиро вітали вихователя Бабинського дошкільного навчального закладу Кельменецького району Малай Іванну, яка виборола ІІ місце у третьому всеукраїнському (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році.


Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля в м.КиєвіВідзначення Всеукраїнського Дня дошкілля в м.Києві

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше