» » » На Буковині планується розпочати впровадження освітнього проекту «Курс. Дошкілля. Електронний дошкільний навчальний заклад»
Інформація
  • Переглядів: 1664
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-09-2013, 14:41
30-09-2013, 14:41

На Буковині планується розпочати впровадження освітнього проекту «Курс. Дошкілля. Електронний дошкільний навчальний заклад»

Категорія: Навігація / Новини

На виконання п. 4.2, 4.3 та п. 6 Указу Президента України від 30.09.2010 №926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», у рамках Концепції Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, затвердженої Кабінетом Міністрів України 27.08.2010 №1722 року та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2011 № 752 «Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти», доручення віце-прем'єра О.Ю. Вілкула від 18.06.2013 про єдині обласні бази даних реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади, з метою створення ефективної системи управління дошкільними навчальними закладами області та відкритого освітнього ресурсу для батьківської громадськості в Чернівецькій області планується розпочати впровадження освітнього проекту «Курс. Дошкілля. Електронний дошкільний навчальний заклад».

Даний проект дає можливість уникнути проблем щодо отримання місць у дитячому садочку, поставивши дитину в електронну чергу, не виходячи з дому.

Завдяки електронній реєстрації у дошкільний навчальний заклад батьки матимуть змогу подати заяви для постановки на облік в управлінні/відділі освіти району/міста дитини, що потребує місця в дошкільному навчальному закладі.

Реєстрацію можна буде здійснювати на сайті http://dnz-reg.nz.ua після запровадження в усіх органах управління освітою та дошкільних навчальних закладах освітнього проекту «Електронний дошкільний навчальний заклад».

Для того, щоб успішно зареєструвати дитину в електронній черзі при заповненні форми заяви, батькам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заяву можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи.

Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі/управлінні освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів.

Якщо протягом 10 робочих днів дані в заяві не будуть підтверджені документами, заяву буде анульовано.

Якщо заповнена форма за змістом не буде відповідати оригіналам документів, то заяву також буде анульовано.

Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Програма «КУРС: Дошкілля» призначена для ведення єдиної бази даних дитячої дошкільної установи, управління процесами, обліку дітей дошкільного віку і автоматичного (натисненням однієї кнопки) складання обов'язкового статистичного звіту за формою 85-к.

Вона враховує всі відомості про педагогічний склад, вихованців, їх батьків або опікунів, веде контроль і відображення відвідуваності протягом тижня, місяця, року, для окремих груп так і для усього закладу в цілому, покращує ефективність роботи дитячої дошкільної установи, створює комфортніші умови для плідної роботи персоналу. Програма підтримує дві мови (російську і українську), розмежовує права і рівні доступу до даних. Може працювати в режимі одного користувача і режимі мережі з підтримкою персоналізації інтерфейсу, а також використовує новітні інтелектуальні методи представлення даних. Адреса сайту підтримки: dnz.ekyrs.org 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше