Інформація
  • Переглядів: 2136
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-09-2013, 10:38
30-09-2013, 10:38

День дошкілля на Вижниччині

Категорія: Новини / Заклади дошкільної освіти області

27 вересня цікаво і змістовно відбулося святкування Дня Дошкілля на Вижниччині. Кожен навчальний заклад презентував кращі методичні напрацювання, а саме: фотоколаж  «Чим живе дитячий садок»,  виставку дитячих  робіт «Ми родом з дитинства» та квіткові композиції «Діти – це квіти».

У святі взяли участь: Тетяна Тирон, заступник голови – начальник відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації; Ярослав Борсук, голова профспілки працівників освіти Вижницького району,   голови сільських рад с.Мілієво (В.Г.Гафюк), с.Іспас, (М.І.Андрюк), керівники та  працівники дошкільних навчальних закладів, батьки.

Кращих працівників дошкільних закладів було відзначено грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради, грамотами відділу освіти,молоді та спорту та райкому профспілки працівників освіти.

Вручаючи грамоти Тетяна Іллівна наголосила про те, що районна та обласна влада приділяє значну увагу розвитку дошкільної освіти. Зокрема, створюються  належні умови для навчання та виховання дітей дошкільного віку, збільшена кількість дітей, охоплених дошкільною освітою. Щиро подякувала дошкільникам за добру, сумлінну працю.

Ярослав Семенович, вітаючи зі святом, наголосив, що педагогічні працівники дошкільних закладів виконують найважливішу місію: навчають маленьких діток бути гідними громадянами України.

 дарунком для всіх присутніх був святковий феєричний концерт від вихованців дошкільних установ району.

День дошкілля на ВижниччиніДень дошкілля на ВижниччиніДень дошкілля на ВижниччиніДень дошкілля на ВижниччиніДень дошкілля на ВижниччиніДень дошкілля на ВижниччиніДень дошкілля на Вижниччині

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше