» » » Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатики
Інформація
  • Переглядів: 1349
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-09-2013, 12:24
20-09-2013, 12:24

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатики

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

19 вересня 2013 р. на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики та спецдисциплін комп’ютерного напрямку в ПТНЗ з проблеми «Актуальність вивчення програмного забезпеченняMicrosoft Office 2010 на уроках інформатики та спецдисциплін».

У засіданні взяли участь: Олена Пономаренко, начальник відділу професійно-технічної освіти, ліцензування та атестації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації; Ганна Скрипська, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО; Савелій Одайський, директор Чернівецького ВПУР; Галина Писаревська керівник методичного об’єднання викладачів інформатики та спецдисциплін комп’ютерного напрямку в ПТНЗ; викладачі інформатики та спецдисциплін комп’ютерного напрямку.
О.М.Пономаренко акцентувала  увагу на особливостях вивчення курсу інформатики в професійно-технічних навчальних закладах щодо формування основ інформаційної культури кваліфікованих робітників, формування знань, умінь, навичок, які забезпечують можливість застосовувати комп’ютерну техніку в навчальній, а згодом у професійній діяльності. На кожному уроці слід виділяти час для виконання тренувальних вправ та практичних робіт за комп’ютером. Професійно-методична підготовка викладача інформатики - актуальна проблема сьогодення.
Г.В. Скрипська звернула увагу основні засади організації навчально-виховного процесу вивчення інформатики у 2013/2014 н.р. Про основні актуальність вивчення програмного забезпечення Microsoft Office 2010 на уроках інформатики та спецдисциплін доповіла керівник методичного об’єднання Г.М. Писаревська. Попов А.Ф., викладач Чернівецького професійного машинобудівного ліцею розповів про інноваційні міжнародні Інтернет проекти в галузі викладання інформатики та зробив презентацію новоствореного сайту вчителів інформатики Буковини. 

Насамкінець було прийнято рішення та затверджено план роботи обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та спецдисциплін комп’ютерного напрямку в ПТНЗ на 2013-2014 н.р.

Відбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатикиВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатикиВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатикиВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатикиВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатикиВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатикиВідбулося засідання методичного об’єднання викладачів ПТНЗ з інформатики

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше