Інформація
  • Переглядів: 1551
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-09-2013, 11:23
2-09-2013, 11:23

День знань в Глибоцькому професійному ліцеї

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

1 вересня 2013 року Глибоцький професійний ліцей відсвяткував День знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень. Тому дирекція навчального закладу та працівники ліцею доклали максимум зусиль, щоб свято залишило приємні і незабутні враження у присутніх на святі учнів, педагогів, батьків.

Ранок цього вересневого дня наповнився мелодійними звуками, територія ліцею розквітла від юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплелися разом.  День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Схвильовано радіють учні, педагоги, батьки, рясніють квіти, сяють посмішки. В очах третьокурсників просвічувався сум, адже для них це останній День знань в ліцеї, а в очах першокурсників – радість і хвилювання: для них відкрилася перша сторінка великої Книги Професійних Знань. Цього року до великої   родини професійного ліцею приєдналося 180 першокурсників.

Гостями свята були голова обласної ради Михайло Гайничеру, голова райдержадміністрації Микола Загарюк, голова районної ради Валерій Ротар, депутати обласної ради Ауріка Божеску, Ольга Гоян, Іван Шкробанець. До святкування долучились керівники установ та організацій району – соціальні партнери ГПЛ: голова фермерського господарства Володимир Демянюк, головний державний санітарний лікар району Теодор Ниміжан, директор лісгоспу Анатолій Кірик, керівник райавтодору Микола Герман.

Михайло Гайничеру вітаючи колектив та учнів ГПЛ зазначив: «Відчуття, які виникають 1 Вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Це свято педагогів та учнів, батьків, свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління». Михайло Іванович відзначив, що в ліцеї за короткий час відбулися суттєві позитивні зміни і він став в ряд найкращих навчальних закладів області свого профілю.

Важливість робітничих професій на ринку праці відзначали всі виступаючі гості, щирі слова вітань лунали на адресу інженерно-педагогічного колективу ліцею.

Директор ГПЛ Микола Макаревич подякував почесним гостям за увагу до навчального закладу, а колективу та учням побажав нових досягнень та звершень.

Завершилось свято традиційним посвяченням у ліцеїсти першокурсників. Після урочистої лінійки першокурсники та гості навчального закладу були запрошені на Перший урок у 2013-2014 навчальному році, який було присвячено 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.


Методист С.М.Бондаренко


День знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеїДень знань в Глибоцькому професійному ліцеї

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше