Інформація
  • Переглядів: 1215
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-09-2013, 10:35
2-09-2013, 10:35

Свято Дня знань на Путильщині

Категорія: Навігація / Новини

1 вересня 2013 року у закладах освіти Путильськогорайону проведено свято «День знань».

В урочистостях взяли участь представники районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту.

Голова районної державної адміністрації В.Т.Сафроняк побував в Путильській гімназії; голова районної ради Д.М.Ославський – в Підзахаричівському НВК «Перлина Гуцульщини»; перший заступник голови районної державної адміністрації М.П.Платановський – в Киселицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів; заступник голови районної ради А.П.Дутчак – в Дихтинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів; заступник голови Путильської районної державної адміністрації М.В.Петрик та селищний голова І.П.Повідаш – в Путильській ЗОШ І-ІІІ ступенів; керівник апарату райдержадміністрації М.В.Яків’юк – в Довгопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів; начальник відділу освіти, молоді та спорту В.О.Гребенщиков – в Яблуницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів; завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту, голова райкому профспілки працівників освіти Л.І.Шевчук – в Мариничвському НВК «Родина».

Трьом учням з Путильської, Довгопільської  ЗОШ І-ІІІ ступенів та Путильської гімназії від Президії Путильської районної Ради Організації ветеранів України було вручено Почесні Грамоти за активну участь у волонтерській роботі та матеріальне заохочення (по 75 грн.).

У Підзахаричівському НВК «Перлина Гуцульщини» голова районної ради Д.М.Ославський вручив палас розміром 4х5 для різновікової дошкільної групи ДНЗ с.Міжброди.

В Усть-Путильській ЗОШ І-ІІ ступенів депутат районної ради Петро Фрей вручив учням спортінвентар (6 м’ячів та 20 скакалок ).

У Конятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів випускник школи, житель села В.С.Федорчук вручив футбольний м’яч.

У Путильській ЗОШ І-ІІІ ступенів заступник голови Путильської районної державної адміністрації М.В.Петрик вручив спільні грамоти Путильської РДА, Путильської районної ради і грошові винагороди за багаторічну, сумлінну працю та з нагоди Дня знань  4 працівникам школи (педагогам та обслуговуючому персоналу).


Свято Дня знань на ПутильщиніСвято Дня знань на ПутильщиніСвято Дня знань на ПутильщиніСвято Дня знань на ПутильщиніСвято Дня знань на Путильщині

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (48)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше