» » » Урочиста лінійка 1 вересня у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1
Інформація
  • Переглядів: 840
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2013, 14:40
1-09-2013, 14:40

Урочиста лінійка 1 вересня у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1

Категорія: Навігація / Новини

День знань щороку збирає до стін рідної школи учнів, педагогів, батьків. Після літнього відпочинку починається новий навчальний рік з його очікуваннями та цікавими новинами, труднощами та радісними моментами, пізнанням нових царин у різних галузях та творчими досягненнями. Найважливішим цей день стає для майбутніх випускників і для першачків.
У Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1 свято першого дзвоника відбулось у атмосфері родинного затишку. 1 вересня до рідних стін центру повернулись всі працівники ЧОНРЦ № 1, учні та їхні батьки, завітали також шановні гості. Приємно, що перше осіннє свято розділила з нами методист інтернатних закладів ЧОІППО Неля Полюлях. Пані Неля Іванівна привітала присутніх, а особливо першокласників та 12-й клас, із початком нового навчального року й висловила побажання тримати першість у творчих та навчальних справах, цінувати знання та досвід щоденної праці, адже кожен із нас щодня трішечки змінює світ, наш світ – на краще. 
Сонячний ранок, урочисті вишиванки, квіти... Перший дзвоник, що лунає для учнів поки що символічно, але вже завтра розпочнеться навчання... Директор центру Олена Орестівна Савчук у вітальному слові не оминула увагою жодного винуватця свята: "Кожен із вас докладав зусилля для сьогоднішнього свята. Батьки підготували та привели сьогодні дітей, працівники закладу зробили все для того, щоб на наших учнів чекали гарні аудиторії з необхідним інвентарем, затишні спальні зі зручними ліжками та смачні обіди. Педагоги вже готові до нового навчального року, а реабілітаційна частина – працює не тільки для наших вихованців, а й для учнів з Чернівецької області, які, навчаючись у масових школах, потребують нашої допомоги".
Дитячі мрії та батьківські сподівання, уроки та перерви, спортивні змагання і навчальні конкурси починаються сьогодні.

Урочиста лінійка 1 вересня у Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі № 1

 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше