Інформація
  • Переглядів: 1288
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2013, 22:23
1-09-2013, 22:23

У Рукшинській школі пролунав перший дзвоник

Категорія: Навігація / Новини

 

1 вересня – День знань – одне з найбільших свят у нашій державі. Сьогодні у всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.

Ранок першого вересневого дня в Рукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Хотинського району наповнився мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого села розквітли від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх квітів.   Цього  дня всі шляхи ведуть до школи. Це дорога до знань, до невідомих звершень. Особливим і визначальним у житті він стане для першокласників, які вперше ступлять на незвіданий шлях. Найбільше мабуть, запам’ятається це свято учням 1-А класу,  адже вони будуть  освоювати навчальну програму  відповідно до вимог науково-педагогічного проекту "Інтелект України".                  

 Завітали на наше свято гості: начальник служби цивільного захисту в Хотинському районі Андрій Бринь, методист РМК  управління освіти, молоді та спорту РДА Валерій Ганчук,  лісничий Хотинського лісництва Віктор Кучер, лікар Рукшинської амбулаторії  Віктор Патрабой, голова батьківського комітету Оксана Мариняк , приватні підприємці – спонсори школи.

Гості побажали першокласникам, щоб перед ними відчинялися двері  до казкової Країни  Знань, щоб діти навчалися добра і мудрості і поваги, навчилися берегти  і любити свій рідний край, свою землю. 

На виконання ініціативи Президента України  Віктора Федоровича Януковича «Діти – майбутнє України» від Хотинської РДА багатодітній сім’ї було вручено портфелі і шкільні приладдя.

За доброю традицією одинадцятикласники  провели учнів перших класів до своїх класних кімнат, де відкриються перед нимми тисячі доріг у Країну Знань.

У Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоникУ Рукшинській школі пролунав перший дзвоник

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (92)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше