» » » Михайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича
Інформація
  • Переглядів: 907
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2013, 13:56
1-09-2013, 13:56

Михайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича

Категорія: Навігація / Новини

«Саме ви, першокурсники одного з найпрестижніших вишів країни, будете продовжувати потужні напрацювання ваших попередників. Саме вам втілювати у дійсність новітні та амбітні плани держави у царині науки. Вам належить вже завтра долучитись до розбудови України та Буковини, реалізовувати на практиці проголошені Президентом України завдання модернізації нашої держави, зростання її економічної могутності та утвердження на світовій арені.

Я вірю, що реалізація цих завдань вам до снаги, головне – не боятись ставити перед собою високі цілі», - сказав сьогодні, 1 вересня, керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв на урочистій посвяті першокурсників Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. Найбільшою гордістю університету, як він додав, завжди були його студенти. «До прикладу, минулоріч ними було здобуто 13 призових місць на всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт, а 5-ро студентів стали призерами всеукраїнських олімпіад», - наголосив Михайло Папієв та додав, що ці досягнення стали реальними завдяки результативній роботі викладацького колективу. Останній, в свою чергу, реалізує наукові програми співпраці з провідними навчальними закладами та науковими інституціями США, Канади, Австрії, Німеччини, Польщі, Румунії, Китаю, Росії, Білорусі, Ізраїлю. Відтак голова обласної державної адміністрації побажав першокурсникам ЧНУ цікавих студентських років, збагачуватись знаннями, виховувати у собі найкращі людські риси та чесноти та гідно нести звання студента Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, прославляти свій навчальний заклад шляхетними вчинками та відмінним навчанням.

В урочистостях також взяв участь директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло <Бауер.

 

За матеріалами прес-служби ОДА


 

Михайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.ФедьковичаМихайло Папієв привітав першокурсників та студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше