» » » Відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки
Інформація
  • Переглядів: 1906
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-09-2013, 10:22
1-09-2013, 10:22

Відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки

Категорія: Навігація / Новини

31 серпня, у переддень Дня знань, відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки.
День знань – це по-справжньому всенародне свято людяності й доброти, мудрості й надії, віри і любові. Це – хвилюючий порив до нових відкриттів, початок осяйного й нелегкого шляху до знань, розуміння й бачення навколишнього світу. 
З початком цікавого студентського шляху першокурсників привітала директор коледжу А. В. Гапей, яка висловила переконання у сумлінності, наполегливості студентів та закликала примножувати славу коледжу відмінними успіхами у навчанні та численними талантами, активною життєвою і громадянською позицією. «Перед вами, дорогі студенти, постає відповідальне завдання – сформувати насамперед свою особистість. Особистість – творчо мислячу, прагнучу пізнавати незвідане, спроможну поставити перед собою досяжну мету і неодмінно домогтися її», – зазначила А. В. Гапей.
Кульмінацією заходу стало урочисте виголошення першокурсниками «Клятви студента», які запевнили, що будуть гідно нести звання Студента Чернівецького коледжу дизайну та економіки і докладуть всіх зусиль, щоб стати кваліфікованими фахівцями, бути вірними традиціям навчального закладу. Після проголошення клятви студента для них уперше пролунав гімн «Gaudeamus» у виконанні студентського хору. Вручення символічного студентського квитка стало запорукою майбутнього успіху студентів. 
Урочистості завершились. Та свято урочистої посвяти залишиться у пам’яті назавжди, адже воно відкриває новий, дуже цікавий, захоплюючий період у житті кожного. В аудиторіях першокурсники вперше зустрілися зі своїми кураторами, викладачами, які крок за кроком вестимуть їх лабіринтом знань. Попереду – нелегка дорога до заповітної мети. 
Побажаймо молодому поколінню успіхів і пам’ятаймо: «Дорогу долає той, хто йде!».

Відбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Чернівецького коледжу дизайну та економікиВідбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Чернівецького коледжу дизайну та економікиВідбулась урочиста церемонія посвяти першокурсників у студенти Чернівецького коледжу дизайну та економіки

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше