» » » До медичної родини БДМУ прийнято першокурсників
Інформація
  • Переглядів: 1564
  • Автор: Moderator
  • Дата: 31-08-2013, 12:39
31-08-2013, 12:39

До медичної родини БДМУ прийнято першокурсників

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

 

30 серпня 2013 року в палаці "Академічний” відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Буковинського державного медичного університету та початку нового навчального року. З цією визначною подією усіх присутніх привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який у своєму виступі зазначив, що цьогоріч вступна кампанія в БДМУ пройшла успішно – до університету вступили 1300 студентів, план державного замовлення університетом виконано повністю, у тому числі цільовий набір сільської молоді. Також ректор повідомив, що вдвічі збільшилася кількість студентів-іноземних громадян, їх цьогоріч в БДМУ близько 300 осіб.

Від Міністерства охорони здоров’я всіх присутніх із Днем знань здоровив Володимир Дуда, директор Департаменту економіки та ресурсного забезпечення МОЗ України, який передав вітання Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової. "Лікар майбутнього – це глибокообізнаний фахівець, який буде мати фундаментальні знання та володіти найсучаснішими методами лікування, діагностики та профілактики. І ми впевнені, що отримаємо гідне поповнення медиків нової генерації, які будуть вчитись за європейськими стандартами та через п’ять-шість років прийдуть працювати в оновлену систему охорони здоров’я,”– відзначив Володимир Петрович.

Привітати першокурсників із першим кроком у доросле життя прийшли представники крайової та міської влади: Віталій Темерівський, заступник Голови Чернівецької обласної державної адміністрації, Віталій Михайлішин, секретар Чернівецької міської ради, Микола Борець, керуючий справами Чернівецької обласної ради, Ігор Шкробанець, директор Департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, Наталія Гопко, Начальник Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області, головний державний санітарний лікар області, Гельфан Акжигітов, начальник відділу фармацевтичного супроводу інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, інженерно-технічного та фармацевтичного супроводу діяльності закладів охорони здоров'я області, Володимир Шкварковський, голова Чернівецької обласної ради профспілок.

Доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи познайомив першокурсників і гостей з історією становлення і розвитку БДМУ.

В урочистій атмосфері ректор передав першокурсникам символи студентства – "Студентський квиток” та "Ключ до знань”, побажавши упевнено крокувати до обраної мрії. Після чого урочисто та дзвінко всі першокурсники проголосили обіцянку студента, в якій пообіцяли старанно навчатися та бути гідними звання студента Буковинського державного медичного університету.

Уже традиційно для батьків першокурсників, які не були присутні на святі відбувалася он-лайн трансляція урочистостей на сайті університету. Вони, навіть перебуваючи за межами Чернівецької області чи навіть України, мали змогу побачити урочисту клятву своїх дітей-першокурсників та розділити разом з ними сьогоднішнє свято. До слова, більше однієї тисячі глядачів у різних куточках планети спостерігали за урочистостями.

Привітали початківців із вступом до великої медичної родини Буковинського державного медичного університету і студенти старших курсів – учасники мистецьких студій палацу "Академічний”, які подарували чудові вокальні та хореографічні номери.

До медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсниківДо медичної родини БДМУ прийнято першокурсників

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше