» » » Відбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького району
Інформація
  • Переглядів: 4664
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-08-2013, 17:29
30-08-2013, 17:29

Відбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького району

Категорія: Навігація / Новини

У четвер, 29 серпня 2013 року на базі Глибоцького ліцею, відбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби з теми: «Основні завдання діяльності психологічної служби системи освіти Глибоцького району у 2013/2014 н.р.». На нараді були присутні психологи і соціальні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів району.

 На пленарному засіданні інструктивно-методичної наради-семінару виступила завідуюча районним методичним центром – О.С.Намака з доповіддю: «Основні завдання працівників психологічної служби щодо психологічного супроводу дітей з особливими освітніми проблемами.», в якій наголосила про важливість діяльності районної ПМПК та окреслила основні завдання, ролі і функції соціальних педагогів та психологів щодо інклюзивного навчання дітей, а також розповсюдження кращого передового досвіду працівників психологічної служби. Також, Олесею Сидорівною були відмічені наступні здобутки працівників психологічної служби Глибоцького району, а саме:

І місце у міжнародному конкурсі «Кадр за кадром» - соціальний педагог Старововчинецького ліцею – В.В.Каменюк;

ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Кращий психологічний кабінет» серед психологів ДНЗ – психолог Молодійського ДНЗ – О.М.Продан;

у ІІІ турі обласних олімпіад учні Глибоцького району займають призові місця, зокрема у 2013р. учениці Коровійської ЗОШ – О.О.Притуляк, учениця 11 кл., зайняла почесне ІІ місце, а Д.А.Тодерян, учениця 10-го класу зайняла І місце в області на олімпіаді з педагогіки і психології.

працівники психологічної служби щорічно затверджують на Вченій раді ОІППО авторські програми, затверджують на Експертній комісії психодіагностичний інструментарій – анкети, тести, опитувальники.

постійно друкуються у фахових виданнях, надають кваліфікований психологічний супровід та патронат усім учасникам навчально-виховного процесу школи.

Продовжила роботу методист РМЦ по роботі з обдарованими дітьми – Антоніна Герчак, яка ознайомила працівників психологічної служби з основними вимогами в роботі з обдарованими учнями, а також наголосила на основних аспектах діяльності громадського інспектора з охорони дитинства та соціально-педагогічного супроводу дітей пільгових категорій.

Далі, роботу інструктивно-методичної наради продовжила керівник психологічної служби, методист управління освіти Глибоцької РДА – А.І.Колесник, яка почала свою доповідь з інформації про позитивну динаміку розвитку психологічної служби району, забезпечення кабінетами працівників ПС, зростанню фахової майстерності психологів та соціальних педагогів, а також ознайомила працівників психологічної служби з трудовими задачами, які покладаються перед фахівцями у 2013-2014н.р., а саме: розвиток мережі психологічної служби системи освіти Глибоцького району, удосконалення організаційного рівня функціонування служби, підвищення якості роботи працівників психологічної служби з питань профілактики правопорушень серед неповнолітніх, забезпечення психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, розвитку психологічної компетентності керівників навчальних закладів, педагогічних працівників та психологічного супроводу підготовки учнів до профільного та професійного самовизначення.

У нараді взяли активну участь працівники психологічної служби.

Валентина Колесник – психолог Глибоцького ліцею, голова РМО психологів ознайомила працівників ПС про надбання творчої лабораторії психологів та про подальші перспективи досвіду набутого за час функціонування даної форми роботи.

 Також приєдналися психолог Димківського НВК – Анастасія Міхай, яка ознайомила присутніх з основними формами роботи німецько-українського проекту «Маршрут безпеки», який діяв на теренах нашого району у 2012-2013 року і дав змогу підготувати 5 тренерів з нашого району, які організували і провели профілактичну роботу з профілактики ВІЛ/СНІДу  серед 986 учнів. Тому було прийняте рішення продовжити функціонування даного проекту в школах району. Слід відмітити і польсько-український проект «Шкільна академія підприємництва», який функціонує у нашому районі на базі Купського НВК учасниками якого є практичний психолог Людмила Хоміцька та вчитель економіки – Олена Цибуляк. Людмила Анатоліївна ознайомила психологів та соціальних педагогів з даним проектом, за допомогою якого відбувається розвиток учнів у сфері тісної співпраці, згуртованості та виробленні підприємницького хисту молодого покоління.

В.В.Каменюк поділилася досвідом роботи у міжнародному проекті «Кадр за кадром», у якому працювала у 2012/2013р. з учнями 6-8 класу Старововчинецького ліцею. Працівники ПС мали можливість переглянути відеоролик, який приніс нашому району І місце, та ознайомилися з основними завданнями  та функціями даного проекту.

 Працівники психологічної служби прийняли спільне рішення про продовження функціонування даних проектів у школах нашого району та відмітили позитивний  просвітницько-профілактичний вплив на учнів, які були учасниками даних проектів.

Заключним етап наради стали підведені підсумки семінару та вироблення методичних рекомендацій.


Відбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького районуВідбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького районуВідбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького районуВідбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького районуВідбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького районуВідбулася інструктивно-методична нарада-семінар працівників психологічної служби Глибоцького району

 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше