» » » Михайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміці
Інформація
  • Переглядів: 5252
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-08-2013, 12:46
30-08-2013, 12:46

Михайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміці

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 30 серпня 2013 року, за участі директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера та секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина, відбулася серпнева конференція працівників освіти м.Чернівці з порядком денним «Про підсумки розвитку освіти у 2012/2013 навчальному році та завдання на 2013/2014 навчальний рік».

У своєму виступі Михайло Йозефович подякував педагогам та учням міста за високі результати на державних олімпіадах і плідну роботу вчителів щодо покращення якості знань школярів.

«Чернівці є флагманом освіти на Буковині. Гімназії міста приносять нам колосальні результати успіху учнів на різноманітних олімпіадах, конкурсах. Такі заклади мають існувати, розвиватися, їх необхідно всіляко підтримувати.

Варто відзначити, що відсоток охоплення дошкільною освітою в місті Чернівці складає 98%. Тому варто зауважити, що у даному напрямку місто йде навіть попереду загальнодержавного показника.

Звичайно є і певні проблеми у довкіллі – мала кількість місць: на 100 припадає 134 дитини. Ситуацію необхідно виправляти, створювати додаткові групи, розширювати мережу дошкільних навчальних закладів для того, щоб кожна дитина мала можливість ходити до дитячого садочка», – підкреслив директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

За словами Михайла Бауера, з 1 вересня 2013 року в навчальний процес буде введено ІІ етап Державного стандарту для учнів 2-х класів та І етап для учнів 5-х класів, а саме запроваджується викладання нового курсу «Сходинки до інформатики», а також з 5-го класу запроваджується обов'язкове вивчення другої іноземної мови. Викладання даних предметів знаходиться на особливому контролі директора Департаменту.

Під час заходу також виступили з привітальними словами секретар міської ради Віталій Михайлішин та начальник управління освіти Василина Малишевська.

 

Михайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміціМихайло Бауер: Освіта міста Чернівців у постійній еволюції та динаміці

 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше