» » » Літня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школі
Інформація
  • Переглядів: 906
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-08-2013, 11:43
27-08-2013, 11:43

Літня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школі

Категорія: Навігація / Новини

Промайнуло літо та підійшли до завершення літні канікули а з ними і завершується робота Літньої інтелектуальної школи, що вперше працювала цього літа в Чернівецькій області.

Змістовною була робота групи юних вихованок Чернівецької обласної ДЮСШ, що працювала на відділенні художньої гімнастики. Керівником групи була майстер спорту України, тренер-викладач Оксана Корінець. До роботи були залучені працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти, медичні працівники, спортивний психолог, працівники та методисти Чернівецької обласної ДЮСШ.

За час роботи в Літній інтелектуальній школі юні гімнасти отримали такі необхідні знання із лікарського контролю під час занять фізичною культурою та спортом, з організації самостійних занять та тренувань, інструкторські навички. Спортсменки продовжили знайомство із правилами змагань та елементами суддівства в улюбленому виді спорту.

Діти набули знань і вмінь стосовно застосування рухливих та спортивних ігор – як допоміжних засобів в удосконаленні спортивної майстерності гімнасток.

Також пішли на користь заняття зі спортивним психологом.

Діти були ознайомлені із успіхами представників України та Буковини в Олімпійських іграх, системою спортивних змагань школярів Чернівецької області.

Підводячи підсумки роботи Літньої інтелектуальної школи для вихованців Чернівецької обласної ДЮСШ можна сказати, що це дасть можливість новий навчально-спортивний рік провести на якісно вищому рівні.


 

Літня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школіЛітня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школіЛітня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школіЛітня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школіЛітня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школіЛітня інтелектуальна школа в дитячо-юнацькій спортивній школі

 


 


 

 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше