Error: Incorrect password!
Кубок України з картингу серед учнівської молоді » Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
 
» » » Кубок України з картингу серед учнівської молоді
Інформація
  • Переглядів: 1318
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-08-2013, 10:40
27-08-2013, 10:40

Кубок України з картингу серед учнівської молоді

Категорія: Навігація / Новини

З 23 по 25 серпня ц.р. у Кам’янець-Подільському Хмельницької області Українським державним центром позашкільної освіти проведені щорічні відкриті змагання на Кубок України з картингу серед учнівської молоді 2013р.

Змагання стали підведенням підсумків творчої, конструкторської, винахідницької роботи  та практичної майстерності за навчальний рік гуртків картингістів України.

Відкриті змаганням на Кубок України з картингу серед учнівської молоді визначають найсильнішу команду з картингу серед позашкільних закладів України. Під час змагань вихованці гуртків картингістів отримують досвід ведення командної спортивної боротьби.

На цих змаганнях команда картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, під керівництвом керівника гуртків картингістів Миронова В.І., продемонструвала свою майстерність та наполегливість в досягненні перемоги.

Програмою відкритих змагань з картингу на Кубок України серед учнівської молоді передбачалося:

- особисто-командна першість у швидкісному маневруванні, у шосейно- кільцевих перегонах у класах картів та абсолютний залік: "Піонер-Н-міні”,"Піонер-Н”, "Піонер- Б”, "Кадет”, "Популярний – юнаки”, "Популярний”, обмін досвідом роботи, щодо організації спортивно-технічної діяльності вихованців у гуртках картингу.

Згідно умов проведення у змаганнях бере участь учнівська молодь :

- у класах "Піонер-Н-міні” – вік учасника від 6 до 9 років на 1 липня ц.р.;

- у класах "Піонер-Н, Б” – вік учасника від 6 до 13 років на 1 липня ц.р.;

- у класах "Кадет” – вік учасника від 9 до 14 років на 1 липня ц. р.;

- у класі  "Популярний – юнаки” з 12 до 18 років на 1 липня ц. р.;

- у класі "Популярний” – згідно з зі Статутами центрів технічної творчості України.

Учасниками Відкритих змагань з картингу на Кубок України серед учнівської молоді були 40 вихованців гуртків картингістів з Чернівецької (1 команда), Тернопільської (3 команди), Хмельницької (2 команди),  Львівської областей (3 команди).

В швидкісному маневруванні водії мали продемонструвати майстерність водіння картів при проходженні восьми фігур, викладених кеглями-фішками.

В особистому заліку з швидкісного маневрування учасники від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді перемогу отримали:

1 місце – Балашев Андрій, клас картів "Піонер Б”;

1 місце - Ільїн Віктор, клас картів "Кадет”;

1 місце – Ільїн Віктор, клас картів "Популярний-юнаки”;

1 місце – Лелик Максим, клас картів "Популярний”;

2 місце – Гринчук Дмитро, клас картів "Піонер Н-міні”;

2 місце – Боднарюк Сергій, клас картів "Піонер Б”;

2 місце – Мельник Сергій, клас картів "Популярний”;

3 місце – Покорний Остап, клас картів "Піонер Н”;

3 місце – Покорний Остап, клас картів "Піонер Б”;

3 місце – Балашев Андрій, клас картів "Кадет”;

3 місце – Сорокопуд Артем, клас картів "Популярний”.

За підсумком журі Змагань в командному заліку з швидкісного маневрування  Кубком за 1 місце та дипломом УДЦПО нагороджена команда Чернівецького ОЦНТТУМ (260 балів), 2 місце – команда Хмельницького ОЦНТТУМ (190 балів), 3 місце – команда  Львівського ОЦНТТУМ (111 балів).

В особистому заліку з шосейно-кільцевих перегонів учасники від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді перемогу отримали:

1 місце – Сорокопуд Артем, клас картів "Популярний”;

1 місце – Феняк Юрій, клас картів "Популярний-юнаки”;

1 місце – Балашев Андрій, клас картів "Кадет”;

2 місце – Гринчук Дмитро, клас картів "Піонер Н-міні”;

2 місце – Покорний Остап, клас картів "Піонер Н”;

2 місце – Балашев Андрій, клас картів "Піонер Б”;

2 місце – Лелик Максим, клас картів "Популярний”;

3 місце – Покорний Остап, клас картів "Піонер Б”;

3 місце – Пелепець Максим, клас картів "Популярний-юнаки”;

За підсумком журі Змагань в командному заліку з шосейно-кільцевих перегонів Кубком за 1 місце та дипломом УДЦПО нагороджена команда Чернівецького ОЦНТТУМ (326 балів), 2 місце – команда Хмельницького ОЦНТТУМ (252 бали), 3 місце – команда Львівського ОЦНТТУМ (141 балів).

В особистому абсолютному заліку (сумарна кількість балів за шосейно-кільцеві перегони та швидкісне маневрування) учасники від Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді перемогу отримали:

1 місце – Балашев Андрій, клас картів "Піонер Б”;

1 місце – Балашев Андрій, клас картів "Кадет”;

1 місце – Лелик Максим, клас картів "Популярний”;

2 місце – Гринчук Дмитро, клас картів "Піонер Н-міні”;

2 місце – Покорний Остап, клас картів "Піонер Н”;

2 місце – Сорокопуд Артем, клас картів "Популярний”;

3 місце - Боднарюк Сергій, клас картів "Піонер Б”;

3 місце - Ільїн Віктор, клас картів "Кадет”;

3 місце – Мельник Сергій, клас картів "Популярний”.

За підсумком журі Змагань  в командному абсолютному заліку Кубку України серед учнівської молоді з картингу 2013р. Кубком за 1 місце та дипломом УДЦПО нагороджена команда Чернівецького ОЦНТТУМ, 2 місце – команда Хмельницького ОЦНТТУМ, 3 місце – команда Львівського ОЦНТТУМ.

На цих змаганнях команда картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді отримала найкращі результати за всі роки участі у відкритих змаганнях на Кубок України з картингу серед учнівської молоді – 10 золотих медалей, 10 срібних медалей, 9 бронзових медалей, всього 29 медалей! Це на 4 нагороди більше, ніж в минулому році.

Тренери, які підготували переможців Кубку України серед учнівської молоді з картингу 2013р. в усіх трьох номінаціях змагань, нагороджені дипломами УДЦПО.

Українським державним центром позашкільної освіти вручені грамоти працівникам Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за вагомий внесок у підготовку та проведення відкритих змагань на Кубок України з картингу серед учнівської молоді 2013р.

Паралельно 24-25 серпня проведені відкриті клубні змагання з картингу Західного регіону в класах картів "Популярний” та "ІСА”. Найкращі результати в команді картингістів Чернівецького ОЦНТТУ в класі картів "Популярний” показали Вахата Віталій – 2 місце та Пономар Сергій -  3 місце серед 13 учасників.

Побажаємо команді вихованців гуртка картингістів Чернівецького ОЦНТТУ під керівництвом Миронова В.І. досягати високих результатів.


 

Кубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молодіКубок України з картингу серед учнівської молоді

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше Error: Incorrect password!