» » » Золоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіону
Інформація
  • Переглядів: 1262
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-08-2013, 16:56
22-08-2013, 16:56

Золоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіону

Категорія: Навігація / Новини

В місті Спліт (Хорватія) з 14 по 19 серпня 2013 проходив Чемпіонат Світу з панкратіону серед кадетів та молоді і Міжнародний турнір серед юнаків та дітей.

Участь в чемпіонаті приймали спортсмени з 30 країн (США, Росія, Чорногорія, Угорщина, Франція, Бельгія, Польща, Італія, Хорватія, Казахстан, Узбекистан, Греція, Україна…). Змагання проходили з таких  видів: агон, ММА, граплінг (ноу-гі та гі). Збірна команда Україна в п’ятий раз  стала чемпіоном Світу з панкратіну.

До складу збірної команди України входило 60 спортсменів, у тому числі шестеро наших буковинців. П’ятеро представників ФСТ «УКРАЇНИ» та один спортсмен від ОДЮСШ.  Участь у змаганнях частково здійснювалась за підтримки генерального спонсора фірми «РОМА».

Команда України  здобуває перше місце на Чемпіонаті Світу вже не вперше тому приємно спостерігати за командами інших країн, які нас побоюються і поважають як лідерів світової арени.

Душа радіє коли наші Чернівецькі спортсмени ефектно перемагають поєдинок за поєдинком і весь зал підтримує та вітає наших земляків. За Україну вболівав всесвітньо відомий кіноактор з жанру бойовик, багаторазовий чемпіон  Світу  Дон «Дракон» Вілсон, з яким познайомились на цих змаганнях.

На передодні  Чемпіонату Світу в Чернівцях відбувалися Всеукраїнські збори, де участь приймали спортсмени з м. Київ та Кіровоградської, Київської і Чернівецької областей. Тренерська команда ще за три місяці, професійно та спеціально готувала Чернівецьких спортсменів, як функціонально, техніко-тактично, так і з психологічним супроводом (використовуючи психологічні тренінги,  опитувальники й методики).

Прогнозований результат щодо наших спортсменів співпав на 90%, тому Наконечний І.Ю. неймовірно задоволений буковинськими спортсменами.

 

Отже, завдяки тренерам, генеральному спонсору фірмі «РОМА», ФСТ «УКРАЇНІ», ДЮСШ «Авангард», ОДЮСШ та Чернівецькій обласній державній адміністрації,  шестеро спортсменів здобули 12 медалей:

5 золотих медалей;

5 срібних медалей;

2 бронзових медалі

Будемо сподіватись на успіх наших буковинців  на Чемпіонаті України з панкратіону, який відбудеться 25-28.09.2013року в м. Чернівцях.

 

Чемпіонами Світу серед молоді (1994-95 р.н.) стали:

 Скидан Роман (71кг) - МС з панкратіону (студент БДФУ і  ЧНУ, факультет фізичної культури та здоров’я людини, ФСТ «Україна» ), який провів 8 поєдинків та здобув золоту (ноу-гі) та срібну  медалі (Гі, агон). Тренер - заслужений тренер України – Наконечний І.Ю. Генеральний спонсор фірма «РОМА».

Семенюк Денис (66кг) – МС з панкратіону (студент 2 курсу Чернівецького національного університету, факультет фізичної культури та здоров’я людини,  ФСТ «Україна»), провів 6 поєдинків і здобув золоту (ММА) та срібну  медалі (ноу-гі). Тренер- тренер вищої категорії Соколюк Сергій Дмитрович та ЗТУ Горюк П.І.

Призерами Світу серед юнаків  (1996-97 р.н.) стали:

Сорокін Максим (69кг) – КМС з панкратіону представник ОДЮСШ, здобув дві срібні медалі у розділі агон та ноу-гі, провів 7 поєдинків. Тренував тренер вищої категорії Пантя Віталій Олександрович.

Репало Анастасія  -  м. Сторожинець здобула дві бронзові нагороди, провела 5 поєдинків у розділах ноу-гі та гі. Тренує Мігальчан Віталій.

Слід відзначити і двох юнаків (1998 року народження), які приймали участь у Всесвітньому міжнародному турнірі з панкратіону:

Павлович Георгій (73кг) – спортсмен ДЮСШ «Авангард», ФСТ «України» - який здобув дві золоті (агон, ГІ) та одну срібну (ноу-гі) нагороди та в загальному провів 9 поєдинків з яких вісім переміг. Тренує заслужений тренер України – Наконечний І.Ю.)  

Докаль Олександр – (53кг) – спортсмен  ДЮСШ «Авангард», ФСТ «України» - здобув золоту нагороду у розділі ГІ., провівши 4 поєдинки. Тренер Кухарук Сергій Юрійович.


Золоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіонуЗолоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіонуЗолоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіонуЗолоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіонуЗолоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіонуЗолоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіонуЗолоті медалі на чемпіонаті світу з панкратіону

 


 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (98)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше