» » » Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»
Інформація
  • Переглядів: 957
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-08-2013, 12:03
21-08-2013, 12:03

Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, за участі губернатора краю Михайла Папієва, в приміщенні обласної державної адміністрації, відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»: Сучавського повіту (Румунія), департаменту Майєнн (Франція), округу Швабія (Німеччина) та Чернівецької області (Україна).

У своєму вітальному слові керівник виконавчої влади краю наголосив, що Буковина високо цінує існуючі партнерські відносини та надзвичайно зацікавлена в їх зміцненні та розширенні. За його словами, для Чернівецької області така співпраця є надзвичайно важливою та приємною.

«Завдяки нашим спільним зусиллям було зроблено багато корисних справ для зближенні наших регіонів. Однією із вагомих умов такого успіху є те, що ми ніколи не обмежувалися тільки декларативними заявами, а намагалися і намагаємось постійно реалізовувати задуми, які обговорюються під час таких спільних офіційних зустрічей», - зауважив Михайло Папієв. Він додав, що керівництво області із задоволенням підтримує цікаві та корисні для молоді проекти, які формують дружні стосунки для подальшого розвитку гуманістичних ідей, що стали основою Спільної заяви «Чотири регіони для Європи». «Я переконаний, що 12 років тому ми випередили час, заклавши в нашу Спільну заяву те, що сьогодні є зовнішньополітичним пріоритетом нашої держави, чітко окресленим та задекларованим Президентом України Віктором Януковичем – маю на увазі курс на європейську інтеграцію нашої держави, - сказав керівник виконавчої влади краю. – Після парафування Угоди про асоціацію з Європейським Союзом в Україні розпочалась системна підготовка законодавчої та інституційної основи для імплементації майбутньої Угоди. Переконаний, що нашій країні вдасться укласти цю важливу для усіх сторін Угоду під час саміту "Східного партнерства” у Вільнюсі в листопаді цього року».

Чернівецька область, як підкреслив Михайло Папієв, зацікавлена у подальшому розвитку співпраці з німецькими, французькими і румунськими партнерами у сферах охорони здоров’я, освіти і науки, культури, туризму тощо. «Тому, користуючись нагодою, ще раз підтверджую цілковиту готовність до реалізації нових проектів у рамках нашого партнерства, переконаний у тому, що наявний потенціал дозволить нам поглиблювати та розвивати тісні взаємозв’язки», - резюмував голова обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі керівники делегацій – пані Ніколь Буйон з департаменту Майєнн Франції, пан Александру Редулєску з Сучавського повіту Румунії, пан Георг Шварц з округу Швабія Німеччини - обговорили також умови і формат проведення на Буковині юнацького футбольного та молодіжного танцювального турнірів «Чотири регіони для Європи». Усі учасники зустрічі подякували обласній державній адміністрації за гостинний прийом та комфортні умови проживання усіх членів делегацій, а також задекларували свою готовність до поглиблення співпраці в усіх напрямах на користь громаді.

«Нас чекають достатньо серйозні три напружені дні. Першу перемогу всі делегації вже здобули. Адже те, що ви всі присутні тут – це вже перемога.

Бажаю всім гарного настрою, спілкування і незабутніх вражень від перебування на території Чернівецької області. А перемога в турнірі – не головне, головне – дружба», – зазначив Михайло Папієв.


 

Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»Відбулася зустріч офіційних делегацій турніру «Чотири регіони для Європи»

 


 


 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (114)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше