» » » Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»
Інформація
  • Переглядів: 1201
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-08-2013, 16:03
16-08-2013, 16:03

Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»

Категорія: Навігація / Новини

Цікаво пройшли заняття на тему: «Духовна культура українців», яке провів професор ЧНУ ім. Юрія Федьковича Г.К. Кожолянко, на якому розповів учасникам школи про світ українських святкових традицій. Я. Мельничук, досліджувачка життя і творчості Ольги Кобилянської, кандидат філологічних наук, викладач української літератури ЧНУ ім. Ю.Федьковича провела цікаве заняття «Ольга Кобилянська: погляд на життя і творчість з кінця ХХ ст.».

Змістовною і корисною стала зустріч з молодою поетесою, аспіранткою А.Аністратенко.

Щоб відновити філософський зміст української етнічної культури, слід вивчити всі відомі космогонічні знаки, які існували на нашій землі впродовж тисячоліть. З цією метою для слухачів школи, вчителем трудового навчання М.О.Корсунем, лауреатом обласної премії О.Поповича Іспаської ЗОШ І-ІІІ ст. Вижницького району проведено майстер-клас «Найдавніші знаки-символи в Україні».

Всім відомо, що українська пісня, обрядовий, традиційно-звичаєвий фактор є і буде одним із надзвичайно важливих чинників етнічної самосвідомості. Для того, щоб викликати інтерес дітей різного віку проведено заняття «Українська народнопісенна творчість в українознавстві», вчителькою музичного навчання та українознавства гімназії № 1 м.Чернівці Г.Н.Окармус.


Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»Заняття в літній інтелектуальній школі з українознавства «До скарбниці народних знань»

 


 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше