» » » Міжнародний науково-технологічний форум «Наука, інновації, технології - 2013»
Інформація
  • Переглядів: 1433
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-08-2013, 14:07
8-08-2013, 14:07

Міжнародний науково-технологічний форум «Наука, інновації, технології - 2013»

Категорія: Навігація / Новини

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України тісно співпрацює з науковими установами та організаціями Чернівецької області. Зокрема, у 2012 році за підтримки Держінформнауки у рамках державного замовлення та державних цільових програм, конкурсу грантових проектів Державного фонду фундаментальних досліджень, міжнародного співробітництва було профінансовано низку наукових та науково-технічних розробок, результати найкращих з яких демонструються на щорічних Міжнародних науково-технологічних форумах «Наука. Інновації. Технології», організатором яких є Держінформнауки.

У 2013 році Міжнародний науково-технологічний форум «Наука. Інновації. Технології - 2013» (далі - Форум) відбудеться у період з 15 по 17 жовтня у приміщенні виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б).

Мета Форуму - презентація кращих наукових досягнень, інноваційних розробок та технологій, сприяння їх комерціалізації та впровадженню у виробництво, що є основоположним пріоритетом успішного розвитку економіки країни.

До участі у Форумі запрошуються провідні вчені наукових установ та вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, Національних академій наук, представники бізнесових кіл, посли та працівники посольств іноземних держав в Україні.

У рамках Форуму відбудеться виставка найкращих технологічних розробок вітчизняних наукових установ, ВНЗ та підприємств, зокрема робіт, які стали переможцями конкурсу на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій у 2013 році, а також робіт, що номінуються на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки.

Під час проведення Форуму планується проведення тематичних секцій, зокрема: «Україна у світовому науково-технічному та інноваційному просторі»; «Інновації - джерело технологічної модернізації національної економіки»; «Ефективна енергетика - ключовий фактор національної безпеки»; «Інноваційні технології раціонального використання та відтворення родючості ґрунтів»; «Перспективи розвитку генних та клітинних технологій»; «Впровадження технологій електронного урядування та розвитку електронного документообігу»; «Сучасне матеріалознавство і технології матеріалів» та інші.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Форуму (http://www.hi-techexpo.com/).

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше