» » » Міжрегіональна школа з християнської етики на Вижниччині
Інформація
  • Переглядів: 1395
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-07-2013, 09:24
24-07-2013, 09:24

Міжрегіональна школа з християнської етики на Вижниччині

Категорія: Навігація / Новини

22 липня 2013 року за сприяння Департаменту освіти, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації на базі Мигівського навчально-виховного комплексу розпочала свою роботу міжрегіональна школа з християнської етики, в роботі якої беруть участь педагогічні працівники з різних областей України.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор інституту післядапломної педагогічної освіти Чернівецької області Білянін Г.І. В своєму виступі він наголосив на важливості пропаганди духовної етики і моралі серед підростаючого покоління.
В роботі школи бере участь координатор даного проекту – методист  інституту післядапломної педагогічної освіти Чернівецької області Федорак В.Ф.
Також на відкриття роботи школи з християнської етики завітали голова Вижницької районної організації профспілки працівників освіти і науки Борсук Я.С. та методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Вижницької районної державної адміністрації Кравчук І.П. В своєму виступі Борсук Я.С. загострив увагу на значне падіння духовних цінностей в сучасному суспільстві і робота таких шкіл повинна дещо виправити дану ситуацію.
Директор Мигівського навчально-виховного комплексу Кравчук I.A. ознайомив присутніх з навчальним закладом, його історією, створеними належними умивами для роботи школи з християнської етики.
Відкрття завершилося виступом керівника школи з християнської етики Горбачової Л.І., яка налаштувала всіх присутніх на плідну роботу та побажала всім успіхів у вивченні даного курсу.

Міжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на ВижниччиніМіжрегіональна школа з християнської етики на Вижниччині

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше