» » » БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації
Інформація
  • Переглядів: 1071
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-07-2013, 16:49
9-07-2013, 16:49

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту запланована низка заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

Крім того Тарас Миколайович розповів професору Ізі Самміт, яка вперше в Україні, про систему вищої медичної освіти в нашій країні та про основні навчальні та наукові напрямки Буковинського державного медичного університету.

"Наша співпраця є надзвичайно плідною та важливою для розвитку психіатрії та медичної психології в обох країнах. Відрадно те, що це не просто співпраця, а дружні зв’язки, і ми прагнемо їх ще більше зміцнювати. Переконана, що в найближчому майбутньому багато спільних проектів між Буковинським державним медичним університетом, клінікою м.Мюнстерлінген та Медичним університетом м.Зальцбург,”– зазначила під час зустрічі пані Іза Самміт.

До слова, БДМУ уже 5 років співпрацює з психіатричною клінікою м.Мюнстерлінген. Досить велика кількість студентів та викладачів мали змогу за програмою академічного обміну відвідати медичний заклад та пройти там стажування.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

 


  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше