» » » На Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботи
Інформація
  • Переглядів: 2321
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-07-2013, 12:47
3-07-2013, 12:47

На Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботи

Категорія: Навігація / Новини

На Вижниччині відбувся Перший районний форум методичної роботи з проблеми: «Удосконалення навчально-виховного процесу в освітніх закладах району та підвищення рівня професійної майстерності вчителя шляхом модернізації методичної роботи для забезпечення рівного доступу учнів до якісної освіти» в роботі якого взяли участь директори загальноосвітніх навчальних закладів району, їх заступники з навчально-виховної роботи, керівники районних методичних об’єднань, творчі вчителі району, голова райкому профспілки працівників освіти і науки, працівники відділу освіти.  Відкриваючи форум  заступник голови - начальник відділу освіти, молоді та спорту Вижницької райдержадміністрації – Т.І.Тирон, наголосила, що освіта – найважливіше із земних благ, якщо вона найвищої якості, тому завдання педагогічних працівників району  надавати учням якісні освітні послуги, а це може здійснити той вчитель який має високу фахову методичну підготовку. Влада району приділяє значну увагу щодо створення належних умов праці, як для вчителя так і для учня. Завдання Форуму підвести підсумки методичної роботи  за 2012-2013 та накреслити  завдання на 2013-2014 н.р.

Підводячи підсумки методичної роботи завідувач районного методичного кабінету Сторожук Є.І. підкреслила, що в ЗНЗ району функціонує чітка система методичної роботи, яка охоплює всі напрямки навчально-виховного процесу. Значна увага приділялася удосконаленню фахової та методичної майстерності вчителя, вивченню та поширення передового педагогічного досвіду, впровадженню інноваційних технологій, роботі з обдарованими дітьми та нових експериментальних майданчиків, соціальних проектів. З цією метою проводилися районі методичні об'єднання, семінари, наради. Працювали творчі групи вчителів, постійно діючі динамічні групи, проводився моніторинг навчальних досягнень учнів з базових дисциплін. Всі ці питання обговорювались на Раді райметодкабінету. Найкраще організована методична робота у Іспаській ЗОШ І-ІІІ ст. (Мазуряк Т.П.), Банилівській ЗОШ І-ІІІ ст. (Никифоряк Л.Д.), НВК «Берегометська гімназія» (Паламарюк Ю.В.). Завдання на 2013-2014 рік удосконалити роботу районних методичних об’єднань, запровадити проведення кущових методичних об’єднань за напрямком «учитель до учителя». Всю методичну роботу спрямувати на покращення якості освіти.

Я.С. Борсук – голова райкому профспілки працівників освіти у своєму виступі зауважив про те, що соціальний захист вчителя, створення належних умов для праці, формування здорового морального-психологічного клімату в школі - це ті завдання, яким профспілка постійно приділяє велику увагу.

Своїми думками щодо організації методичної роботи в ЗНЗ з різних проблем, питань, напрямків ділилися:

- заступник з навчальної роботи НВК «Берегометська гімназія» З.П.Одочук;  «Розвиток пізнавальної активності учнів в урочний та позаурочний час, як один із засобів покращення роботи з творчо-обдарованими учнями»,

- заступник директора з навчально-виховної роботи  Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст.  Осовська Я. С.; «Інноваційні підходи щодо удосконалення методичної роботи в школі»

- директор Мигівського НВК І.А.Кравчук «З досвіду проведення  дослідно - експерементальної роботи за темою: «Школа без домашніх завдань»

- вчитель англійської мови Вижницької гімназії Сенчук Н.Й. «Співпраця з міжнародними організаціями. Корпус Миру, Американські  ради»;

- директор Іспаської ЗОШ І-ІІ ст. Гавалешко О. П. «Впровадження інноваційних технологій  в процесі викладання суспільно-гуманітарних дисциплін»

- вчитель українознавства Банилівської  ЗОШ І-ІІІ ст., керівник РМО  Андрюк О. П. «Роль  учителя  щодо покращення якості знань учнів та роботи з обдарованими учнями»

- вчитель української мови та літератури НВК «Вашківецька гімназія» Гуйванюк Л. М. «Шляхи покращення викладання української мови та літератури в ЗНЗ району»,

- директор Чорногузівської ЗОШ І-ІІІ ст. Пердейко Н. С. «З досвіду реалізації програми «Відкритий світ»;

- заступник директора з навчально-виховної роботи в початковій школі Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст. Супрун Л. П. «Про  реалізацію експериментального впровадження науково - проекту «Інтелект України»;

-вчитель географії, керівник РМО  Лукавецької ЗОШ І-ІІІ ст. Бойко Н. Т. «З досвіду роботи щодо покращення якості знань учнів з географії та вдосконалення роботи з обдарованими учнями»

- заступник директора з навчально - методичної роботи Вижницької ЗОШ І-ІІІ ст. Колотило М.І. «Шляхи покращення викладання предметів природничо - математичного циклу»

- директор Іспаської ЗОШ І-ІІІ  ст. Мазуряк Т. П. «Впровадження інформаційно - комунікаційних  технологій як один із засобів удосконалення фахової майстерності вчителя»

Підводячи підсумки роботи Форуму заступник голови – начальник відділу освіти, молоді та спорту Тирон Т.І. відзначила що проведення  Форуму є актуальним, на якому відкрито і прозоро, з використанням мультимедійних засобів, проаналізовано методичну роботу у ЗНЗ району. Важливо те, що виступаючі вносили змістовні і дуже важливі пропозиції щодо удосконалення методичної роботи та покращення якості освіти району. В навчальних закладах району працює багато творчих ініціативних педагогів на яких тримається освіта і  вони є прикладом для інших. В ході роботи Форуму прийняті рекомендації. 

На Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботиНа Вижниччині відбувся перший районний форум методичної роботи

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (25)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше