Інформація
  • Переглядів: 928
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-07-2013, 14:24
2-07-2013, 14:24

Назустріч мрії

Категорія: Навігація / Новини

Літо у розпалі, тривають канікули, а вихованці Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1 продовжують тішити своїми здобутками.

"Назустріч мрії”- назва щорічного  міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості для дітей із соціально незахищених сімей. Вихованці центру брали участь у VII фестивалі, який проводився  20-23 червня у Києві. Діти отримали унікальний шанс заявити про себе і свої таланти на великій сцені перед чисельною аудиторією та членами журі, виступити разом з улюбленими зірками естради та просто бути почутими. Пісня з однойменною назвою "Бути почутими” у жестовому виконанні була представлена до уваги поважного журі.

Для участі дітей були створені всі умови, кожна дитина змогла відчути себе особливою, важливою та талановитою.

Насиченою була програма фестивалю - репетиції, майстер-класи. Та незабутні враження залишилися після відвідин дельфінарію "Немо”, дитячого розважального комплексу, кінотеатру "Блокбастер”.

Фестиваль завершився святковим гала-концертом за участю зірок естради, серед яких виступали Наталя Валевська, Катерина Бужинська, Андрій Kishe та інші. Особливо зворушливим моментом стало спільне виконання пісні " Ой, у гаю при Дунаю” дітей з порушеннями слуху та відомої співачки Ольги Юнакової.

У серйозній конкурентній боротьбі учні вибороли III призове місце. Та головне - спілкування, знайомство з новими друзями, нові позитивні емоції. Вітаємо Сільву Постолакі, Лесю Луканюк, Іллю Грижука, Анну Ванасаун, Валентину Никифоряк, Валерія Ткаченка та Вікторію Янкевич.

Літо триває. Попереду ще два безтурботні місяці, і хто знає, чим іще здивують та порадують нас наші діти!

Назустріч мріїНазустріч мріїНазустріч мріїНазустріч мріїНазустріч мрії

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (9)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше