» » » Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"
Інформація
  • Переглядів: 2353
  • Автор: Moderator
  • Дата: 27-06-2013, 20:46
27-06-2013, 20:46

Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"

Категорія: Навігація / Новини

 

Сьогодні, 27 червня, напередодні Дня молоді, керівник виконавчої влади краю Михайло Папієв зустрівся з активною молоддю області, яка реалізує себе у різних галузях суспільного життя Буковини. «Молодіжний фактор має неабиякий вплив на процеси формування в Україні громадянського суспільства. У вас потужний потенціал, реалізація якого у найближчому майбутньому може істотно поліпшити економічне, соціальне становище держави та області, а, отже, істотно сприяти проведенню системних реформ. Успіх започаткованої Президентом України Віктором Януковичем модернізації країни значною мірою залежить і від вас», - сказав голова обласної державної адміністрації.

За словами Михайла Папієва, організований молодіжний рух на Буковині продовжує змінювати свої форми, засоби та методи роботи, з’являються нові ініціативи, проекти і організаційні структури. На його думку, особливої уваги заслуговує феномен молодіжного парламентаризму у якості механізму представництва прав та інтересів молоді в державі, інструменту формування кадрового потенціалу регіону і країни. «Тому, користуючись нагодою, хочу підкреслити, що крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією. Скажімо, нам спільно варто взятися за вирішення однієї з найважливіших проблем – працевлаштування молодих людей, забезпечення їх першим робочим місцем. Президент України у своїх соціальних ініціативах і дорученнях акцентує на цьому увагу, нове законодавство у сфері зайнятості створює відповідну мотивацію для роботодавців. Чи знають про це молоді люди? Чому б нам спільно не організувати у молодіжному середовищі роз’яснювальну роботу з цих питань», - звернувся з пропозицією до учасників зустрічі голова облдержадміністрації. Також він закликав студентів краю бути активнішими та скористатись нагодою зреалізувати свої творчі ідеї та задуми за допомогою Інвестиційного Фонду «Буковина».

Михайло Папієв також сказав, що «бути молодим  - це бути ініціативним, незалежним і активним, відстоювати свою позицію, бути впевненим у собі та вірити в свої сили, знати, що немає нічого недосяжного і добиватися успіху». Він побажав присутнім творчої енергії, креативного мислення, натхнення в реалізації сміливих задумів та вручив найактивнішим молодим буковинцям почесні грамоти обласної державної адміністрації та цінні подарунки.
Під час урочистостей директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер зауважив: "Влада робить все, щоб області молодь почувала себе комфортно. Наша область єдина в державі, яка здійснює кредитування здобуття вищої освіти. Щороку на це виділяється 500 тисяч гривень. В гуртожитках щороку покращуються умови проживання. Ми оголосили вимогу про створення європейських умов студентам.
Ця зустріч є надзвичайно важливою для поглиблення двохстороннього діалогу влади з молодіжною аудиторією".

Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"Михайло Папієв: "Крайова влада максимально націлена на поглиблення діалогу з молодіжною аудиторією"

  

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (12)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше