Інформація
  • Переглядів: 2614
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-06-2013, 16:20
26-06-2013, 16:20

Дитина повинна бути щасливою…

Категорія: Навігація / Новини

20-21 червня 2013 року в м. Миколаєві – с. Коблево пройшов Всеукраїнський семінар-практикум з проблеми «Впровадження інтегрованої особистісно-орієнтованої освітньої технології у практику роботи дошкільних навчальних закладів» (за С.Якименко). У семінарі взяли участь О.П. Долинна та О.В. Низьковська, відповідно завідувач і методист сектора  науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти  МОН України; методисти обласних Інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівники дошкільних навчальних закладів.  

Педагогічною філософією С.І.Якименко, автора вищезазначеної технології, доктора наук у галузі освіти, професора, зав. кафедри педагогіки початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, є слова: «Дитина повинна бути щасливою».

Стрижневою ідеєю інтегрованої особистісно-орієнтованої освітньої  технології є формування цілісного світогляду дошкільників та учнів молодшого шкільного віку.  У дітей в цьому віці досить рано з’являється свій «образ світу», який характеризується  цілісністю сприйняття довкілля. Такі складові світогляду як світосприйняття, світовідчуття, світоспоглядання, світорозуміння, сприяють формуванню цілісності знань дитини про навколишній світ та стають підґрунтям для формування її концепції «Я – Людина». Запропонована технологія базується на принципі гуманізації освіти та сприяє створенню інтегрованого освітнього простору, що окриляє дитину.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з теоретичними засадами інтегрованої особистісно-орієнтованої технології, які розкрила    Світлана Іванівна Якимик. Були презентовані  практичні напрацювання щодо результативності використання цієї технології в роботі дошкільних навчальних закладів Миколаївської області. З учасниками семінару був проведений  майстер-клас з проблеми «Життєвий простір дитини: методичне забезпечення інтегрованої технології в ДНЗ». З матеріалами семінару можна ознайомитися в науково-методичному центрі безперервної педагогічної освіти  ІППОЧО.

О.С.Савчук, методист ІППОЧО

Дитина повинна бути щасливою…

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше