» » » В БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців
Інформація
  • Переглядів: 2396
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-06-2013, 09:34
26-06-2013, 09:34

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців

Категорія: Навігація / Новини

25 червня у Літньому театрі відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди вручення дипломів випускникам.

Привітати ще вчора студентів прийшли не тільки їхні батьки та друзі, а й поважні гості, серед яких перші особи краю та міста.

"Шановні випускники 2013 року, Ви, безперечно, створили свою сторінку в історії університету. Отримані Вами знання, дозволять гідно вступити до молодої когорти медиків і на практиці ви обов’язково доведете свій високий фаховий рівень й, незабаром ми почуємо про ваші професійні успіхи. Ви – сьогодення і майбутнє медицини, саме Ви продовжите реформувати медичну галузь України, і від результатів Вашої праці буде залежати авторитет медицини і авторитет Буковинського державного медичного університету,” – зазначив у вітальному слові професор Тарас Бойчук, ректор університету.

Дипломи з відзнакою кращим випускникам БДМУ вручили професор Тарас Бойчук та Георгій Галиць, перший заступник Голови Чернівецької облдержадміністрації. Також Тарас Миколайович та Георгій Костянтинович вперше вручили кращим випускникам інтернатури Рекомендацію для працевлаштування.

З вітальними словами до випускників звернулися, Ігор Шкробанець, директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації, Василина Малишевська, начальник управління освіти Чернівецької міської ради, професор Ігор Заморський, голова державної екзаменаційної комісії фармацевтичного факультету.

А потім були клятва лікаря та вітальне слово від імені батьків випускників, від молодших колег та учасників художніх колективів палацу "Академічний”.

Цьогоріч Буковинський державний медичний університет здійснює вже 67-й випуск лікарів, 8-ий випуск клінічних провізорів, 3-ий випуск провізорів, 3-ий випуск лікарів-стоматологів, 9-ий випуск бакалаврів-лаборантів, 5-ий випуск бакалаврів-фармацевтів, 3-ий випуск магістрів-медичних сестер, 16-ий випуску бакалаврів-медичних сестер, 11-ий випуск фармацевтів і 9-ий випуск медичних сестер.

У 2013 році почесне звання "Випускник БДМУ” отримали 719 випускників (в тому числі 41 – з відзнакою) майбутніх висококваліфікованих лікарів, провізорів, медичних сестер, фармацевтів.

Прес-служба БДМУ

В БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівцівВ БДМУ відбулися урочистості з нагоди випуску медичних фахівців

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (48)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше