» » » Літня педагогічна школа учасників науково-освітнього проекту «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини»
Інформація
  • Переглядів: 1557
  • Автор: Moderator
  • Дата: 26-06-2013, 09:17
26-06-2013, 09:17

Літня педагогічна школа учасників науково-освітнього проекту «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини»

Категорія: Навігація / Новини

На виконання плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації на 2013 рік, 22-23 червня цього року на базі ПОВЗ «Лунка» смт. Красноїльськ Сторожинецького району комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було організовано  проведення Літньої педагогічної школи для учасників науково-освітнього проекту «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини».

Участь в роботі Літньої школи взяли вчителі близько 30 сільських шкіл Вижницького, Герцаївського, Глибоцького, Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького, Сторожинецького та Хотинського районів. Разом із педагогами комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та науковцями кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вони проаналізували перші кроки проекту, проблеми, які виникли в процесі його реалізації, обговорили подальший план дій, зокрема участь у навчальному семінарі-тренінгу для викладачів сільських шкіл «Екологічна освіта та просвіта учнів загальноосвітніх шкіл», який буде проводитись у вересні 2013 року за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Доктор біологічних наук, професор Руденко Світлана Степанівна, кандидат біологічних наук, молодший науковий співробітник О.П.Зароченцева та старший лаборант кафедри О.П.Дзензерська провели практичні заняття по визначенню продуктивності лісової, водної, лучної та пасовищної екосистем. Учасники освоїли методики визначення вмісту фосфору у криничній воді та визначення вмісту нітратів у овочевій продукції, зразки якої вони привезли зі своїх населених пунктів.

Під час роботи  Літньої школи кожний педагог отримав індивідуальну консультацію щодо заповнення анкети етноекологіних особливостей свого регіону, поділився власними спостереженнями та пропозиціями щодо екологічної освіти та просвіти в навчальних закладах.

Науково-освітній проект «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини» – приклад цікавої співпраці між професійними екологами та педагогами загальноосвітніх навчальних закладів, який вчить об¢єднувати зусилля для свідомого вирішення екологічних проблем нашого краю та виховання відповідального покоління.

Літня педагогічна школа учасників науково-освітнього проекту «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини»Літня педагогічна школа учасників науково-освітнього проекту «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини»Літня педагогічна школа учасників науково-освітнього проекту «Етноекологічні особливості та дослідження екологічного стану Буковини»

 скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше