» » » 22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
Інформація
  • Переглядів: 1570
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-06-2013, 14:52
22-06-2013, 14:52

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни, в парку ім. Т. Г. Шевченка, біля пам’ятника воєначальникам, що загинули, визволяючи Буковину, відбувся траурний мітинг-реквієм. Адже саме цього дня рівно 72 роки тому розпочалася найжахливіша війна минулого століття. Вшанувати пам’ять загиблих та покласти до пам’ятника квіти та вінки прийшли керівники краю, ветерани Великої Вітчизняної війни, педагогічні працівники, громадськість.

Такого ж сонячного ранку понад 70 років тому в динаміках голосом Молотова було сповіщено про початок важкої і страшної війни. Тоді ще ніхто не знав, якими втратами, якою ціною доведеться здобувати перемогу. До пам’ятника Боброву чернівчани принесли квіти. Червоними гвоздиками побагровів обеліск, а ветерани згадували, як колись наша земля багровіла від крові сотень і сотень загиблих солдат.

«Понад сім десятків літ віддаляє нас від тієї чорної дати, 22 червня 1941 року – початку воєнного лихоліття, від того дня, коли прикордонники, воїни 11-го мотострілецького корпусу, які дислокувались на території Буковини та в Чернівцях, вступили в бій проти полчищ німецького загарбника. В перші дні нацистської навали щонайменше 16 тис. мешканців міста та області було призвано до війська. Ці люди жертвували своїм життям, обороняючи Буковину і північну Бессарабію, свою державу від загарбників – сказав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Миколайович Папієв. – Ми не можемо і не маємо права зрадити їх. Маємо пам’ятати про їх подвиг та віддати усім солдатам належну шану, ветеранам-визволителям забезпечити гідне життя».

 Учасники жалобного мітингу вшанували хвилиною скорботного мовчання пам’ять співвітчизників, які загинули під час Великої Вітчизняної війни та померли від ран у мирний час.

 Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю та одночасно віддаємо шану учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.


22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

  

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше