» » » Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»
Інформація
  • Переглядів: 885
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-06-2013, 13:04
18-06-2013, 13:04

Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 18 червня 2013 року, в приміщенні обласної державної адміністрації, з метою обговорення питань подальшого розвитку двостороннього співробітництва та передачі підписаного канадською стороною – Міністром Освіти расом Марчуком та Міністром Вищої Освіти Доном Морганом – Меморандуму про наміри між її величністю королевою, яку представляє Міністр Вищої Освіти та Міністр Освіти у її провінції Саскачеван (Канада), та Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації (Україна) щодо співробітництва в галузі освіти і науки, відбулася зустріч директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера із заступником прем’єра, Міністром фінансів Саскачевану Кеном Кравецьом .

У зустрічі також взяв участь Надзвичайний і Поважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник.

Варто зазначити, що з 1992 року, Чернівецький філософсько-правовий ліцей бере активну участь в учнівському освітньо-культурному обміні Чернівці-Саскатун.

У 2008 році був підписаний Меморандум про наміри між Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (Україна), Міністерством Освіти Саскачевану (Канада), Міністерством Вищої Освіти Саскачевану (Канада) щодо співробітництва в галузі науки і освіти на 2008 – 2012 роки, дія якого завершилася у жовтні 2012 року.

Канадська сторона виступила ініціатором поновлення меморандуму.

Після проведених переговорів у skype-режимі представники сторін досягли домовленостей щодо подальшого сприяння ефективному співробітництву й розвиткові умов для взаємного обговорення та якісного проведення плідної роботи на користь учнівської і студентської молоді двох країн та погодили проект оновленого Меморандуму української і англійською мовами.

«Ми дуже цінуємо співпрацю між освітньою галуззю Саскачеван та Чернівецької області.

Для наших учнів дуже важливий даний Меморандум. Вони мають бажання і можливість продовжувати удосконалювати вивчення іноземної мови та навчатися у вищих навчальних закладах Канади.
Хочу висловити щиру вдячність канадській стороні за виявлену ініціативу підписання Меморандуму. Я глибоко переконаний, що саме така співпраця буде сприяти покращенню розвитку стосунків між нашими країнами.

Запевняю, що ми зі свого боку, будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму», – підкреслив Михайло Бауер.

Заступника прем’єра, Міністр фінансів Саскачевану Кен Кравец у своєму виступі зауважив, що для нього велика честь бути своєрідним кур’єром, тобто привезти Меморандум, який був підписаний Міністром Освіти та Міністром Вищої Освіти у провінції Саскачеван, до Чернівців.

«Я дуже сподіваюсь, що ми будемо не тільки продовжувати ту співпрацю, яка існує вже багато років, а й будемо розширювати її межі та можливості.», – зазначив Кен Кравец.

Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»Михайло Бауер: «Ми будемо добросовісно працювати над виконанням умов Меморандуму»


 


 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (40)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше